Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes olyan oldalon, ahol újszülött babaruhát tudnék rendelni csak két szín létezik: rózsaszín és kék?

Figyelt kérdés
Boltban tudom, találnék másmilyet, de feküdnöm kell az egész terhesség alatt; úgyhogy kénytelen vagyok net-ről rendelni. Kislányunk lesz. Nem akarom csupa rózsaszínbe öltöztetni.
2018. febr. 3. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz oldalakon keresgélsz?
2018. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A H&M-be van piros is meg barna..... ténylrg rossz helyen keresed a ruhákat.

A zaraba is van mas szín a rózsaszínen kivül.

A tipikus bababoltok szeprálódnak inkább erre a kék féle színre. Max fehér vagy halványsárga.

A brendoba is a legtöbb ilyen szinű.

2018. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is a H&M webshopját akartam írni. Jó van mindenből kék meg rózsaszín ott is, de sok más is. (Pl pizsirugit rendeltem múltkor, 6 színben volt kb)
2018. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen kereses. Én a Zaráb és a H&M ből rendelek, éppen hogy rózsaszín meg kék van kevés, mindenféle más szín van.
2018. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Én mondjuk a Zarából és a H&M-ből biztosan nem rendelnék, akkor már inkább turkáló, abból is van online.
2018. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, megkérdezhetem, hogy miért nem rendelnél BIZTOSAN ezekről a helyekről?
2018. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert silány minőségű ruhák vannak (ha minden áron kínait akarok, kimegyek valamelyik piacra), amiket a gyerek max. pár hétig használ, aztán adjuk tovább. A ruhák gyártásának körülményeiről meg ne beszéljünk, ha nem telik fair trade ruhákra, inkább turiból vásárolok, nem szennyezettebbek mint a gyorsdivat ruhái.
2018. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes , h&m es ruhák a 3.gyereket szolgálják nálunk.:D
2018. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
#8: Oké. Engem nem vinne rá a lélek, hogy olyan gyereket adjak a jólétben élő gyerekeimre, amit más gyerekek napi 16 órában gyártanak az eladási ár huszadáért. :) A H&M az egyik legrosszabb ilyen szempontból, külön dokumentumfilm sorozat szól erről a bolthálózatról.
2018. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
*olyan ruhát
2018. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!