Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lehet hülye kérdés, de nálatok...

Lehet hülye kérdés, de nálatok meddig ér a gyerek kabát alja?

Figyelt kérdés

Vettem a Pepcoban egy kabátot. 80as méretű a fiam, 86os méretet vettem direkt, mert pont határon van.

Erre: a karján picit hosszú ugyan, de a dereka kilóg ha lehajol. Ez normális?


2018. febr. 6. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kabát fazonjától függ és a gyerek arányaitól. Nincs ilyen előírás, hogy meddig kell érnie, sajnos ezért érdemes felpróbálni.
2018. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Valamiért a fiúknak nem csinálnak hosszított fazonút, mint a lányoknak. Nekem is ez a halálom, h sehol nem kapni normális fiúkabátot, egyszerűen nincs olyan fazon.
2018. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2, a decathlonnmban a fiú kabát pont addig ér, mint a lány. Onnan vettünk és fenék középig ér a megfelelő méret.
2018. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
kisfiamnak szintén pepcos kabátja van, én meg vagyok elégedve vele. 86os méretű (kívül sötétkék belül sárga, kapucniján szőrme van). ha lehajol akkor felcsúszik de nem lóg ki a dereka annyira hogy szerintem az zavaró lenne. de ha ezt el akarod kerülni akkor overállt vegyél neki legközelebb, mert szinte minden kabát ilyen ha nem kifejezetten hosszított fazonút veszel.
2018. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A pepcos ruhák nagyon el vannak szabva. Már nem merek ilyen dolgokat náluk vásárolni. A pólók is jóformán hordhatatlanok, mert annyira kicsi a nyílás a nyakánál, hogy alig megy át a gyerek feje rajta. Ezt a kabátot szerintem vissza is vinném. Nem ér annyit, hogy megfázzon vagy ne engedjem kinnt játszani benne.
2018. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Pepconál figyelni kell, mert vannak furcsa szabások.

Fiam 5 éves, az otthoni játszós kabátja Pepcos. Fenékig ér, ha lehajol, akkor sincs kint a dereka.


Mindig próbáld rá, és akkor nem lesz gond.

2018. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Épp bejöttek ezek a késő téli-kora tavaszi kabátok. Sötétkék és piros van belőle. Az Astoria közelében szinte csak ezek a kabátok vannak csak 96 méretig.


Szóval igen, megpróbálom becserélni egy másik üzletükben, hátha találok valami jobbat helyette.. Még jó, hogy a címkét nem téptem ki belőle :D

2018. febr. 6. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem atlagosan 98-as meretu a fiam, 104-es pepcos kabatot vettem ra, kicsi volr hosszra. Masik gyerekruhas uzletben szinten 104-es ketszer olyan vastag, segge ala er, ha lehajol sem megy fel a nyakaig..
2018. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!