Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen jó turkálókat tudtok?

Milyen jó turkálókat tudtok?

Figyelt kérdés
Főleg babaruhákat keresnék! :)
2018. febr. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem turkáló, de Pepco és Lidl babaruha nagyon olcsó és mégsem használt.
2018. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de kifejezetten turkálókat keresek! Nem az ár miatt tettem fel a kérdésem, de nagyon kedves vagy.
2018. febr. 19. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hádában szoktam jókat kifogni, a kilósban. Nem mindegyikben ugyanaz a minőség! (csepel plaza hádába járok) turiban a különlegesebb darabokat szoktam venni általában.

Nem turkáló, de a h&m leárazott részén szoktam turi áron vásárolni még(pl 3db pizsamát vettem egy hete 1500ért)

Tescoban is szoktam vásárolni, ott közel turi áron vannak a bodyk, de sokszor leáraznak.

Pepcoban nagyon szépek vannak de nem túl tartósak sajnos.

A lidl szerintem drága, de nagyon minőségi.

Szerintem nem éri meg turizni, mert közel olyan áron van új is a fentebb sorolt helyeken. Max a különleges darabokért érdemes néha szétnézni.

2018. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Keleti pályaudvar közelében lévő gyerek Hádába szoktunk menni. Nem mondanám azt hogy olcsóbb de nagyon sok egyedi darabot találok ott. Van sok plüss, azok kofejezetten áron alul.
2018. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van kimondottan gyerek turkáló (Háda) a Keleti közelében.

Van ott baba és kisgyerek méret is, általában szezonnak megfelelően.

De a legtöbb Hádában hosszú sor van a gyerekeknek.

2018. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a netesekre szavazok:

Háda

RuhaÖzön

Remix


Nagyon szeretem őket és amióta felfedeztem egyszer sem jártam üzletben ráadásul az egész országba elérhető a kínálatuk. :) Királyak a gyerek cuccok is egyébként mindháromban!

2018. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Darabáras Hádákban vannak jó cuccok, a kilós lutri, de ha útbaesik és sokszor be tudsz nézni, akkor lehet jó áron kincseket találni. Netesből én a ruhafalváról rendeltem sokat régen. Nagyon turis voltam, de most annyira megdrágultak, hogy tényleg nem éri meg, inkább figyelem az akciókat a H&M-nél, gapnél és majdnem ugyanott vagyok, és ha még pár forintért eladom, ami túléli a gyereket szép állapotban, akkor tényel majdnem a turiárnál vagyok. Érdemes még jófogáson, vaterán is böngészni, sokan árulnak olcsón jó cuccokat csomagban. Bár mostanában ott is sok az elszállt ár.
2018. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
babára nemszabad használtat adni
2018. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!