Gyerekruha kérdés?

Figyelt kérdés
0-2 év között mi értelme van a rövidujjú pólóknak? Body-t mindenképp adni kell rájuk, de akkor ha arra még adunk egy pólót is akkor az már sok nyáron nem? Vagy akkor csak pólót kell adni body nélkül nyáron? De akkor kint lesz a dereka, az nem baj? (Bocs, első baba..:D )
2018. márc. 13. 10:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Ugyanígy gondolom. Ajándékba mi is kaptunk rövid és hosszú ujjú pólókat. Sosem adtam még rá.


3 hónapos kisfiú anyukája

2018. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
0-2 éves korban kizárólag kánikulában adtam rájuk pólót rövidnacival, de akkor is inkább a 2-höz közelebb, 1,5 éves korig csak bodyt használtunk. De ismerek olyat, aki szerint csinibb a póló-alsó kombó és a 4-5 hónapos gyerekét is így öltöztette. Rossz volt nézni, hogy mindig a nyakában volt a póló, a zokni percenként csúszott le. Egész nap igazgatta a gyerek ruháját.
2018. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Nyilvan mindenkinek mas a praktikus, de hidd el, ha a 32 fokban nincs body a polo alatt es kint a gyerek dereka, akkor sem fog megfazni. :)


Az gyerekeim hordtak ezt is, azt is, polot is body nelkul, vagy tavasszal ujjatlan bodyval, en szerettem rajuk adni. Nekem a body alsoruhazat, otthon voltak ugy, hogy pl eovid ujju body es rovidnadrag, de mashova ugy nem vittem oket, inkabb poloval. A body nekem olyan, mint a triko, nem felsoruhazat.

2018. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Én pl bodyt nem adtam már a totyogó gyerekemre. Itthon még oké ráadtam de utcán itt-ott vagy vendégségben nem!
2018. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Én adok rá, főleg hosszúujjú pólót, rá a body-ra, nem gyakran, de néhány darab nekünk szükséges volt hűvösebb időben.
2018. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

8 hónapos volt a nagyobb lányom, mikor az első nyara kezdődött és véletlenül sem adtam rá bodyt. Póló, rövidnadrág és nem volt gond. A kicsi sem fog kapni, bár ő már 1 éves lesz áprilisban.


Az első perctől póló/nadrág kombót használok mindkettőnél (alatta body) és nem zavarja(ta) egyiket sem. A rugdalózó szerintem pizsama.

2018. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Még két és fél évesen is adtam mindháromra body-t. Pólót akkor, ha éppen ahhoz volt kedvem és az időjárás is olyan volt. Utáltam, ha kint a derekuk.
2018. márc. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Még a 2 évesnél idősebb, de még nem szobatiszta gyerekre is jobb a body. Jobban szerettem, hogy így a homokozóban se ment tele a pelenka kosszal (pólóban igen). Tavasszal, ősszel pedig védte a derekát.

Amennyire örülök a szobatisztaságnak, olyan szomorúan pakoltam most el az utolsó bodykat.

2018. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Body-parti voltam, utalom, ha kint van a dereka, megfogom, felemelem, es mar ki is csuszik a polo. Nyaron viszont praktikus volt, illetve ha kellett meg egy vekony reteg a hosszuujju bodyra, akkor polot huztam ra.


EC-zoknek viszont praktikusabb sokkal a sima polo, illetve azoknak, ahol korabban szobatisztul a gyerek.

2018. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Én járásig adtam rájuk csak bodyt,utána vegyesen,másféltől inkább póló. Combosabbakra nehéz bodyt találni,h&m-esből és nextből is szűkősca 92,így vadászni kell a 98-akat. Abból meg kisebb a választék már. Ha meg legugol bevág...
2018. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!