Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A most következő napokra 5-8...

A most következő napokra 5-8 fokot mondanak, a nap süt. Még használjátok a babakocsiban a bundazsàkot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Overalt hasznaltam a hidegben, most hogy meleg van átmeneti overalt kap.


Ha bundazsakot hasznaltam volna, a meleg miatt lecserélnék már. Velem anyukám mindig próbál veszekedni, hogy alulolzoztetem

2018. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem.Átmeneti overál és takaró
2018. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mekkora gyerekről van szó.

1 hónaposnak lehet fent hagynám ha csak 5 fok van, de 10 fok körül inkább baba pléd.

1 éves kor körül viszont már fölösleges mindkettő. Hacsak nem fázós a gyerek.


A fiam 15 hónapos és már overall sincs rajta. Csak nadrág, zokni, cipő (esetleg a nadrág alatt harisnya ha inkább 3-5 fok van). Felül meg póló, időtől függően pulcsi, átmeneti kabát.

2018. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyolc hónapos.
2018. márc. 22. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, 2 hete elpakoltam az overálokkal együtt. Az overált muszáj volt elővennem, mert térdig gázolni a hóban nem jó nélküle, de a bundazsákot akkor se vettem volna elő, ha még csak babakocsis lenne.
2018. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos a babám, már nem használjuk ilyenkor a bundazsákot. Babakocsizni átmeneti overál elég, tartaléknak bedobok egy plédet. Bundazsákot max akkor használnék ha babakocsival mennénk bevásárolni, akkor vékonyabb ruhát adnék rá a bundazsák alá, hogy a boltban ki tudjam takarni és ne süljön meg.
2018. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kisbabàk höèrzete a babakocsiban 4-5 fokkal kevesebb !
2018. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Én már csak egy nadrágot, zoknit, egy bodyt, kabátot és sapkát adok a kislányomra. Semmi overáll, semmi pulóver.
2018. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!