Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 5-8 fokban hogy öltöztetitek...

5-8 fokban hogy öltöztetitek a babát És 10-15 fokban?

Figyelt kérdés
Valahogy bárhogy csinálom, sírás a vége 15 perc után, és csurom vizesen hozom be. Pedig már nem is adok vastag ruhát. 5 fokban használtok még bundazsákot? Mit adtok alá? Vagy mikortól kell átmeneti overál? És az alá mit adtok? Első baba, 4 hónapos, béna anyukával! :(

2018. márc. 23. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

8 fokban nadrág + body + hosszú ujjú póló + tavaszi kabát meg egy pléd. Egy hangja se volt. De nálunk azóta 2 foknál több nem volt, úgyhogy visszakerült az overál. 5 fok felett én már nem adom rá, de 5 fokban még vastag pulcsit kap a hosszú ujjú póló helyett a tavaszi kabát alá és lehet adok harisnyát is a nadrág alá, vagy vastagabb nadrágot. Igaz 8 hónapos. De ősszel se nagyon adtam rá az átmeneti overált, nem jó.. vagy túl meleg vagy túl hideg. Én kocsikabátot adtam általában, akkor is, ha így alulva 2 réteget adtam rá. Miután előfordult, hogy 6-7 fokban folyt a víz róla átmeneti overál után. Bundazsákot én csak nagy minuszokban adtam. Amúgy se szereti a meleget. De minden baba más. Ha a babádnak melege van az átmeneti overálban, próbáld meg kocsikabátban sétálni vinni.

És nem vagy béna, első babámmal ugyanígy voltam, ő fél éves volt így március végén és nem tudtam rendesen felöltöztetni... akkor is az volt, hogy ragaszkodtam az overálhoz, vagy a télit vagy a béleltebb plüssfélét akartam mindenáron ráadni, nem így kellett volna.

2018. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem raktam még átmeneti overalba, csak arra gondoltam lehet ez a baj. Tegnap 2 fok volt, de nálunk az erkélyen 8 fokot mutatott a hőmérő, ma 6ot.Azt mondta anyukám, hogy még kell a bundazsák, csak alá vékonyabb pulcsi menjen. Ez egy hordozóba becsatolhato, kívül nem vízhatlan, belül szörmés bundazsák. Gondoltam pled helyett is okes. Adtam alá egy hosszú bodyt+vékony pulcsit. Egy body mégis csak kevés! Alulra meg vastag nacit meg alá egy nagyon vékony nacit. Persze ez így nagyon sok volt.... 😕 De akkor váltok a kocsikabát +pled verziora, hátha az bejön! Nagyon köszi a segítséget!!
2018. márc. 23. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Milyen átmeneti overálotok van? A vastagabb fajtának jónak kell lennie. De az a vékony bélelt plüss az még kevés. Pont azzal van gondom, ha meg már nem kevés, a lábánál már sok szerintem. Még a decemberi enyhe időben volt a lányomnak egy másik overálja, ami átmeneti de annak jó vastag, az ilyen 5 fok körül szuper volt.
2018. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Hosszú ujjú body, ujjatlan rugi. Kocsicipő, farmer a rugira, felülre bélelt tavaszi kabát, vékony sapi. Nem fázott ma se, tegnap se, pedig 2 órákat megyünk minden nap. 😊
2018. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem szabad tuloltoztetni, leizzad, es kesz is a tudogyulladas.

Ellenben ha lengebben van oltoztetve semmi baja nem lesz ( a hidegtol nem lehet megfazni ) , erre gondolj: ha beoltozteted azzal megbetegited!

Bundazsak a - fokoba valo !

2018. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én irtora le leszek pontozva de én amióta megszuletett hosszú body és rugi. Sapka babapled 4be hajtva és ha széles vagy 10fok alatt van akkor labzsak. Ennyi. Amikor hazahoztam akkor volt rajta overal. De többet nem. Nem fázik tok jól elvan. Ha kisut a nap meg ez is sok neki. Miután hazajottunk a piszok meleg kórházból akkor naponta csökkentve a szobát is levittem 20-21fokra. December végén született, és 2kg volt.
2018. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

5-8 fokban rovidujju body, hosszúujjú rugi, vastag overall, sapi.

10-15 fokban ugyanugy csak vékonyabb ovarallal.

Mi altalaban kenguruban visszük igy, kocsiba meg raknék ra takarót, de bunkazsakot nem, melege lenne.

6 hónapos 😊

2018. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!