Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Július közepére várjuk kislány...

Július közepére várjuk kislányunkat, milyen ruhábol mennyit es milyen méretben érdemes neki venni?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a válaszokat!

🙂


2018. ápr. 22. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Az addig rendben van, de mivel első baba, nincs gyakorlatom, hosszú vagy elég a rövid ujjú, ilyenekre gondolok...
2018. ápr. 22. 19:44
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Rövidujjú bodyt legalább 8 db-ot, hosszúujjút is 5 db-ot. Napozót-rugit 5-5 db-ot. Mellé nyári sapit és cérnazoknit vennék és 1-2 pulcsit vagy melegebb rugit/overált a hidegebb, viharos napokra. Vehettek egyberucit is azt lehet ráadni ha látogatás van. :)
2018. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A 3-as már leírta miből mennyit vegyél egyetértek vele. A mérethez fűznék hozzá annyit,hogy mi az 56-os mèretet kinőtte 2 hét alatt, szòval abbòl azért nem "táraznék be" :) 62-est és lehet 68-ast is vennék. Bár az inkább már 2-3 hònapos kora körül lesz esedékes.
2018. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyári babánál is nagy kérdés, hogy nyáron nálatok lakásban mire lehet számítani. Plusz kell gondolni a hűvösebb napokra. Nekem a lányom júliusi, az első kb 2 hétben melegebben öltöztettem, aztán lassan alkalmazkodnak a babák a kinti hőmérséklethez. De most a július első fele úgyis hűvös volt, szóval ne úgy képzeld, hogy 2 réteget adtam rá 30 fokban, bent volt vagy 24. Rövid ujjú body-ból vettem többet (kb 8-10), volt pár hosszú ujjú body (4-5), talpas nadrág (4-5) és rugi (4-5) is, zokni (5). Meg napozó, de azokat se az első 2-3 hétben adtam rá, utána már igen. Napozó sem volt sok, vagy 4, amúgy csak kint volt rajta. Nagy melegben kb 28-29 fok volt bent nálunk, nem igazán kedveli a meleget a baba, egy szál pelenkában volt. 26-27 fokban egy body volt még rajta. Sétához korán reggel adtam hosszú nadrágot, ha hűvösebb reggel volt akkor hosszú ujjú pólót, vékony pulcsit, hogy nevezzük. Minden 56-os volt, végül picike lett, 48 centi, szóval én még apával vetettem 50-es ruhákat de szerintem előre felesleges, a legtöbb baba több 50 centinél (pl első babámnak vettem de rá meg már akkor kicsi volt...)

Ha már első baba, ő meg nagyon bukós volt, meg szeptember végi így nem szárad meg kint a ruha 2 óra alatt, szóval 10 feletti volt a darabszám mindenből.

Gyorsan kinőnek eleinte minden méretet, így ha sokat veszel, alig fogsz ráadni valamit párszor, viszont ha meg keveset veszel, sűrűn kell babaruhát mosni.

2018. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hasznos volt!

🙂

2018. ápr. 22. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is nyári babám van, én minden nap mosok, ez a mániám, nem vettem egyáltalán sok ruhát, 10 db rövidujjú body, egy pár hosszú body, kicsi nadrág, kicsi zokni egy kis kardigan.
2018. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body 10-12 db, volt pár hosszú ujjú, 6-7 kb, rugdalózó 7-8 db. Ebből ujjatlan és hosszú ujjú is. Zokni 6-7 db. Napozó 2-3 db.
2018. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!