Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Érdemes most cipôt venni neki?

Érdemes most cipôt venni neki?

Figyelt kérdés
A fiam még nem jár. Télen puhatalpú csizmát adtunk rá, utána örökölt vászon cipôt. Nem szereti, ha csak teheti, leveszi. Viszont kinôtte és most dilemmázok, hogy érdemes-e nyárra cipôt/szandált venni neki, ha úgyis meleg lesz, járni meg nem jár. Vegyek, vagy elég, ha elindul? Kapaszkodva lépeget egyelôre.
2018. máj. 16. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van utálja nem is használjuk. Szerintem felesleges amég nem jár.
2018. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha elindul, előbb én se vettem, minek?

Télen tutyi volt a lábán, tavasszal meg 30 fok alatt zokni, utána már az sem.

2018. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én Pediped Originalst adtam a gyerekeimre, mikor kapaszkodva lépegettek a játszón vagy a kövön. Az egyiket sem zavarta.
2018. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

13 hónapos


mi az a tutyi?

2018. máj. 16. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem/veszek kapaszkodva lépegető kislányomnak (10 hónapos), zokni van a lábán. Puhatalpúja volt ősszel, télen még lábfejes overál. 30 fok körül-felett a zokni is felesleges. Majd ha kint is lépked, akkor adok rá. (Ha őszig vár, akkor nem tudom de szerintem akkor se vennék rendes cipőt csak babakocsis sétához)
2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*vagyis tavasszal volt neki..
2018. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a tutyi, ilyen volt téliben

2018. máj. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem mamusz 😅


Köszi a válaszokat!

2018. máj. 16. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!