Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Rövidujjú body vagy napozó?

Rövidujjú body vagy napozó?

Figyelt kérdés
Melyik a praktikusabb nyáron?

2018. máj. 25. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a bodyt, ha elmegyünk valahova, akkor rövidnadrággal, itthon csak simán. 😊
2018. máj. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
A napozo cukibb , a body nekem alsonemu ( vegulis az ) kategoria.
2018. máj. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A napozó lengébb. 40 fokban jobb lehet. Illetve nem lóg ki belőle a pelenka széle, így szebb viselet kintre.

De nem létszükséglet, egyet se vettünk míg pici volt

2018. máj. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A napozó végülis rövidujjú body és rövidnadrág verzió. Csak a napozó szellősebb, mert egybe van nincs gumi a derékba. Érdemes venni egyet kettőt, de simán rövidujjú body is elég nadrág nélkül is.
2018. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
A kettő közül body, de ha lábyod van, a kisruha a legjobb. Laza is, csini is, amîg nem mozgolódik, kényelmes is. Bár az enyémeket a mászásban sem zavarta.
2018. máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kell néhány napozó, kb. 2 darab, lenge, kellemes a babának, body meg alapdarab, abból sok kell.
2018. máj. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, akkor kintre napozó, bentre body lesz. :)

Szép napot mindenkinek!

2018. máj. 25. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!