Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kismamák, anyukák! A Tesco...

Kismamák, anyukák! A Tesco (F&F) jó áron van szerintetek babaruha szempontjából? Nem szálltak el nagyon az árak? Ti hol szoktatok vásárolni babaruhákat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
C&A és Lidl Aldi
2018. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Én szoktam ott vásárolni, meg a H&M-ben. Szerintem az árak közel vannak egymáshoz a 2 helyen. Sokszor van akció és vannak termékeik, amelyek feleannyiba kerülnek másokhoz képest. Pl 2 évesnek vettem pizsamát a Tescoban, egy csomagban 2 volt, 4000-4500 ft körül, másik pizsama meg egyedül került ennyibe a Tescoban. Rugik is vannak a csomagoltak, jóval olcsóbbak, mint amik fel vannak akasztva. De nézd, mindenhol elkérik az árát a babaruháknak, ami jóval olcsóbb az szerintem minőségre nem jó pl Pepco, Kik.. de nyilván kinek mi.
2018. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

*Lidl-ben is szoktam de ott nincs mindig minden, figyelni kell.

2-es voltam

2018. máj. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Igaz, hogy jó 1 éve nem vásároltam onnan, de a "darabáras" babaruhái sose voltak olcsók, csak a "pack"-ban árultak (5 body v. 2 rugi egyben..). Azok is leginkább 20 %-os kuponnal, clubcarddal...


Lidl babaruháit szeretem nagyon. Leggingst az aldiból (lidl-ös vastagabb gyerekre van). Hm basic cuccait (csak a felsőit).

2018. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon elszálltak az árakkal. Csak akkor veszek ott ruhát, ha akciós.

A Lidl-ben, Peocoban és a Kikben szoktam vásárolni gyerekruhát és babaruhát is. Nem tudom, miért szólják le ezeket sokan, nekem nincs velük bajom. Gyorsan kinövik a gyerekek, ennyi idő alatt nem fakult, nem nyúlt ki.

2018. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Tescot nem nagyon szeretem, vettem ott rugit, összecsomagolva volt 3 db, 3 ezerért, nem tudta felvenni a lányom, mert ilyen hosszú babákra való szabása van, de azért vettünk ott jót is és nem drága. A lidl az nem rossz, nagyon finom pamutból van. A pepco-t meg divat szidni, de nem tudom miért, szerintem nagyon jó és olcsó ruhákat árulnak, persze meg kell fogdosni, hogy jó legyen az anyaga, meg körül kell nézni, szeretjük, ja és sokszor a brendonos, többezer forintos body éppen ugyanolyan, mint a 300 forintos pepco. H and m, drága, de szoktam rendelni onnan is, mert tetszik a design.
2018. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem nem olcsó, viszont a minősége rendben van. Vásárolok ott ruhát a lányomnak, ha valami megtetszik, de lehet sokkal olcsóbban baba/gyerekruhát kapni hasonló minőségben.

Kik, Pepco, Auchanban veszünk sokat.

2018. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én szinte csak a Pepcoban meg a Tescoban veszek ruhákat. Mindig akkor amikor le van árazva, vagy éppen szezonváltás miatt. Most is pár hónapja téli ruhákat vásároltam nagyon olcsón, ősszel/télen jó lesz, mert nagyobb méretet vettem. Amióta megvan a fiam így csinálom, 2 éves. Lidl-ben is szoktam néha venni, de azt drágállom kicsit.
2018. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ötösével csomagolt bodyk olcsók, főleg ha még le is van árazva. Egyszer vásároltam egy bizományiban bodykat, hát azok drágábbak voltak, mint a tescosok darabára. Én elégedett vagyok velük, bár legutóbb nyári pólókat vettem és 2 mosás után kinyúlottak.
2018. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!