Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Júliusi babám ruhatára, kell...

Júliusi babám ruhatára, kell még valamit vennem, vagy ez így elég?

Figyelt kérdés

Szinte majdnem mindet kaptam, azért lennék kíváncsi, hogy kell-e még mellé valamit vennem?


52-es méret:

- rövid ujjú body: 15 db

- hosszú ujjú body: 15 db

- ujjatlan body: 5 db

- ujjatlan, talpas rugi: 6 db

- hosszú ujjú, talpas rugi: 5 db

- napozó: 2 db

- talpas nadrág: 7 db pamut + 2 db plüss

- sima pamut nadrág: 3 db

- vékony pamut felső: 3 db

- meleg pulcsi: 3 db

- póló: 2 db

- zoknik, sapkák, 1 db harisnya


+ 50-es hosszú, talpas rugi: 1 db


62-es méret:

- rövid ujjú body: 13 db

- hosszú ujjú body: 18 db

- ujjatlan body: 2 db

- napozó: 6 db

- hosszú ujjú, talpas rugi: 7 db

- talpas, pamut nadrág: 1 db

- talpas, plüss nadrág: 1 db

- sima pamut nadrág: 10 db

- vékony pamut hosszú ujjú felső: 2 db

- vastag hosszú felső: 2 db

- póló: 2 db


+ 68-as hosszú, talpas rugi: 2 db


Köszönöm a tanácsokat! :)


33 hkm



2018. máj. 31. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Sapka is van 62-es több, ez még kimaradt.
2018. máj. 31. 14:22
 2/8 A kérdező kommentje:
52-es helyett, 56-os elírtam bocsi :)
2018. máj. 31. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bőven elég.
2018. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Hazahozós ruhát vennék még 50-es méretben, amit doki/védőnő látogatásakor is rá lehet adni.
2018. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az 56-os méretek között van egy-két olyan, aminek a méretezése 50/56, azokra gondoltam, vagy ha annyira picinek születik, akkor a 3 nap alatt gyors veszünk még, de előre nem tudom mennyire kell 50-es méretet megvenni. Azért köszönöm! :)
2018. máj. 31. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Én készültem pár darabbal, bár nekem ősz végi babáim vannak, másabb, hogy hajtogatni kell a hosszú ujjúakat. 48 cm 3kg, és 50 cm 3,2 kg voltak, 3-4 hétig jó volt rájuk a kis méret. 1-es pelusról is sokan lebeszéltek, a 2-es viszont elég nagy volt, piszkálta a köldökcsonkot, és kifolyt a pisi, mert bő volt combban. 2-3 hétig jobb volt az 1-es.
2018. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, ez túl sok, de 68-asat és nagyobb méreteket kell majd venned.
2018. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én július 21-re vagyok kiírva, de nincs ennyi ruhánk, pólót nem is vettem, meg pulcsit sem, napozót sem, meg ujjatlan bodyt sem, rövid ujjú bodyból is csak három van. A kislányon 50cm-el és 3.5 km-al született 2 éve, de az 56-os ruhákban úszkált, annyira nagy volt rá, meg ordított benne, mikor hazajöttem a kórházból, akkor kellett vadászni 50-es ruhákat, mert alig lehet kapni ilyen kis méretben, az egy hónapig jó volr rá. Ráadásul most ahány bababoltban vettem, vagy rendeltem, annyi féle nagyság az 56-os. Az 56-osakat 3 hónapis koráig hordta a kislányom, pedig hetente nőtt 1 centit. Majd most ha megszülök, veszünk még ami szükséges, de attól is függ, hogy mennyire lesz melege a babának vagy inkább fázós lesz.
2018. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!