Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik a legjobb, vízhatlan...

Melyik a legjobb, vízhatlan előke?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, mert már ezer féle előkét próbáltunk, de sajnos minden étkezés után muszáj átöltöztetni a kicsimet. 10 hónapos és már elég sok ételt eszik, kísérletezget, szétnyomkod, megvizsgál, tehát valami extra biztos, vízálló előke kéne.


A sima nyakba kötős előke nem vált be, mert ha hosszú ujjú body-ban van a kislányom, akkor az ujja csupa maszat lesz. Vettem már DM-es előkét, IKEA-s hosszú ujjút is, de nem vált be. Nem véd, átázik, főleg a nyak részénél minden becsorog. Kész katasztrófa, hogy napi ötször kell átöltözni, vagyis napi 10 váltás ruha, mert mindig csupa maszat. Nemsokára megyünk nyaralni, jó lenne, ha nem kéne ötször annyi holmit vinnünk ez miatt.


Köszönöm.



2018. júl. 16. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyáron a legjobb, ha lehúzod róla a bodyt és kész. A 2 évesemet is sokszor úgy ültetem az asztalhoz, mert a pul hátoldalú előke nagyon sok nyáron.. melege van, beizzad.

Egyébként az aldis ujjas előke vált be a legjobban. De bombabiztos nincs.

[link]

2018. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a páncél vált be... vagyis a műanyag előke, aminek vájú van az alján. persze ez azon nem segít, hogy a hosszú ujjú ruha ujja kajás lesz, de most úgyis meleg van, nem kell ilyesmi. sőt, talán félmeztelen a legkényelmesebb ;)

Illetve sokszor volt, hogy kiselejtezett, lyukas, kinyúlt, foltos felsőmet adtam rá kajához, mert annak mindegy volt, és a rövid ujja is simán csuklóig ért, a lábát is takarta, stb...

2018. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hét és belejössz az etetésbe, az elején nekem is tiszta maszat volt a baba, a másik, hogy etesd te a kanállal, nem kell feltétlen belemásznia a kajába, majd később megtanulja használni a kanalat, ha már ügyesebb a keze. Mi vettünk egyébként nagyon drága hosszúujjú előkét a brendonból, de nem használjuk, hosszabb idő felöltöztetni, mint az etetés.
2018. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺
2018. júl. 16. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nyugodtan el lehet kezdeni tanítani rendesen enni. Egyáltalán nem kell megengedni, hogy a kaját a kezével nyomkodja, pepecskedjen vele. Erre való az evőeszköz. Nálunk sosem volt divat hogy az ilyen folyós kajákat kézzel lábbal esszük, és most háromévesen gyönyörűen eszik a fiam, igaz o mindig is ilyen volt soha egy csepp nem volt sehol.
2018. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a Tescoban kaphato F&F es elöke,ráadásul most akcios 900ft ért vettünk 2 db os kiszerekést.
2018. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!