Jó bababizományit tudtok ajánlani Budapesten vagy Debrecenben?

Figyelt kérdés
Szép és igényes holmikat szeretnék venni a lányomnak.
2018. aug. 1. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor szerintem ne bizományit keress. Akinek nagyon jó, igényes dolgai vannak, azok általában nem adják be ilyen helyekre, hanem maguk próbálják eladni.


Mamas and Papasban vannak szép dolgok, javaslom neked hogy nézz szét.

2018. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem én pontoztalak le. Azért keresek bababizományit, mert egy gyerek úgyse tudja elhasználni a ruhát, meg szeretnék jobb áron hozzájutni minőségibb ruhákhoz. A gazdag anyukák hol árusítanak vajon? :)

Mamas and papast drágának tartom ahhoz hogy 5ször fölvegyen valamit a pici :)

2018. aug. 1. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak facebook csoportok, és ott. Nővérem múlt héten vett keveset használt Stokke babakocsit 65 ezerért mert az anyuka azt mondta nem szerette a gyerek, náluk meg csak porosodik nem tartják, szabadulni akarnak. Kb két perc alatt el is kelt:-D


Sok helyen amúgy az igényes babaholmik használtan is majdnem olyan árban vannak mint a mamas and Papasban. Én nemrég rendeltem onnan 5 darabos biopamut body szettet 3 ezerért, meg téli overalt 5 ezerért.


Minőségi, márkás pár darabos ruhacsomagot nem kapsz ennyiért. A pepcos overalt is 2500 ért árulják most néztem, persze használtan.


Én csak javasolni tudom a facebook csoportokat, vannak direkt nagyobb igényekhez tervezettek is.

2018. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!