Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2,5-3 évesed ruháit milyen...

2,5-3 évesed ruháit milyen mosószerrel mossátok?

Figyelt kérdés
Leginkább folyékony érdekelne, eddig Ariel Baby-t használtunk, nincs vele problémám, sőt. Így csak érdeklődés képpen.. :)
2018. aug. 16. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
1 éves kora után én már nem mostam külön a miénktől, ugyanazzal mosom a ruháit mint a mienket, bár én folyékonyt nem szeretem,mosógolyót használok.
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg a Surf-Thai Orchid illatú mosószerrel, amivel a miénket. Öblítő Comfort Intense Sunset Kiss ( coccolino)
2018. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is fél éves kora óta a miénkkel mosom, igaz utána is sokáig Sensitivet vagy Babyt használtam. Nemrégiben kezdtem el újra illatosítottal mosni. Amúgy mindig Arielt vagy Tomit veszek.
2018. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Persil vagy Ariel folyekony szuletese ota. Oblitot nem hasznalok.
2018. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerűen együtt mosom a miénkkel, már pár hós kora óta. Lupilu babamosószert használunk. Tökéletes utána a szennyezettebb felnőtt ruha is.
2018. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Zöldeskék Perwollal mosok mindent (öblítő emellé nem kell). Vagy 2 éves koráig Persil sensitive-t meg silan sensitive-t használtam.
2018. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Születésüktől együtt mosom a ruháikat a miénkkel. Mindig olyan mosószert veszek ami akciós (pl. Tomi, Ariel)
2018. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Folyékony Müller sajátmárkásat használok, és öblítőből is ilyet. Pont ugyanolyan, mint az Ariel folyékony vagy az Ariel kapszula, leteszteltem.
2018. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Születésük óta együtt mosom a miénkkel. Folyékony arielt használok, és coccolino öblítőt, mikor melyik illata tetszik jobban. Én mindent vasalok, ha ez számít még valamit.
2018. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Együtt mosom a család ruháit (2 felnőtt, egy 3 éves és egy 11 hónapos). Illatmentes folyékony mosódiót használok, vagy mosószódát. Öblítőt sem használok.
2018. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!