Wishrol rendeltetek mar babaruhat?

Figyelt kérdés

Parom szerint lehet csalas mert elore kell fizetni bankkartyaval..

Viszont tobb het mire megerkezik..

Parom is kpba kap penzt en is igy igazabol nem hasznaljuk a szamlank.

Azert pedig nem igazan akarunk betenni a kartyankra hogy lerendeljuk wishrol..


2018. aug. 17. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már. A méret is jó lett,a ruha sem gagyi. Mindig csak onnan rendeltem,ahonnan a visszajelzések pozitívak voltak. Ha sérült az áru vagy nem érkezik meg egyáltalán a határidőig akkor jelzed és visszafizetik a pénzt.
2018. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem csalás, de szinte minden termékük gagyi minőségű.
2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok mindent rendeltem már. Volt ami nagyon bejött volt ami gyengébb minőségű volt. A legtöbb gondom a patentokkal volt. Azok rendszeresen kiszakadtak. Méretnél csak egyszer nyúltam mellé, de szerintem ha megreklamáltam volna visszafizetik az árát. Egyszer egy mamuszt sárga macis helyett rózsaszín virágosat küldtek. Fiam van. Minden gond nélkül visszautalták az árát. Az ügyfélszolgálat magyar nyelvű, vannak munkatársaik, akik segítenek. Korrekt hely. A minőség meg olyan mint minden Kínából vagy jó vagy nem. Sokszor vannak feltöltve vásárlói fotók, videók, azok többet elárulnak a termék igazi valójáról.
2018. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi mindenfélét rendeltünk már

Sosem csaptak be.

2018. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ui

Azért több hét mert külföldről (kínából) ol jön az áru az pedig nem egy-két nap J

2018. aug. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!