Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A fiatal anyukák miért öltözte...

A fiatal anyukák miért öltöztetik így a gyereküket?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy szaggatott farmerban, bőrdzsekiben, napszemüvegben, snapback sapkában vannak 2-3 éves gyerekek, aztán minden nő el van ájulva tőlük, hogy milyen kis vagány pasik.
2018. aug. 20. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Mert már ők is nagyon agymosottrak és odáig nem jutnak el, hogy egy gyerek gyerek legyen, ne mini felnőtt.


Nem azt mondom, hogy járjanak olyan ronda göncökben, mint amiket még a régi tankönyvekben látni, de egy kisgyerekre még nem való bőrdzseki. Nem is tud rá vigyázni, meg erről a kornak nem is erről kell szólnia, hogy "jaj, mi van, ha kiszakad".

2018. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hogy hasonlítsanak a "faterra".
2018. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Eszetlenek. Iszonyat kényelmetlen lehet a kisembernek. Sosem csináltam bazári majmócit a gyermekeimből:)
2018. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak a kisfiúkat öltöztetik ám így.. valamint nem csak és kizárólag a fiatal anyukákra jellemző.
2018. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

Mert ez tetszik. Nem hiszem, hogy a ruhái miatt ne lenne gyerekkora. Ha ez valakit zavar annak ajánlom, hogy foglalkozzon a saját gyerekével.

22N, 2 éves kisfiú anyukája.

2018. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ugyan börkabátja pl nincs a 3 éves fiamnak, pont azért, mert én is csak azért veszem fel, mert "húdejólnézki", de java ruhái a mai divatnak megfelelő darabok. Ott kezdődik hogy bemegyek a H&mbe és ha a melegítő nadrágok túl nézek, jönnek a bomber dzseki, fullcap-ek, motoros nacik, ingek és társaik, amikben ha úgy jön ki a lépés ugyan úgy elrohangál a játszótéren, mind a melegítőben. Ha koszos lesz, kimondom, ha elszakad megvarrom 😎 Cipő ugyanez, megveszem a jobb fajta bőrcipőt/szandált, számolva azzal, hogy egyszer motorosok benne és olyan mint amit a kutya szájából szedtek ki. Ez ilyen, engem nem zavar. Attól hogy divatosan van öltöztetve még ugyan olyan gyerek, mint a többi.
2018. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Régen is öltöztették divatosan a gyerekeket akiket érdekelt a divat. Csak akkoriban nem a neten beszélték ki őket hanem a szomszédasszonnyal a sarki boltban. Annyira cuki ruhákat kapni a piciknek is, és nem vasból vannak hogy kényelmetlen legyen. Ha bárkit zavar egy vagányul öltöztetett gyerek, adjon a sajátjára rugdalózót susogós melegítővel meg usánkával. Ilyen is van. Anyuka feszít a csini ruhákban, a gyerek meg kínai szarokban van mert "úgyis kinövi minek költsek rá".
2018. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez még mindig jobb, mint azok a harmincas anyukák, akik összeöltöznek a gyerekükkel ugyanolyan ruhába.. vagy azok a negyvenes anyukák, akiknek a gyereke úgy öltözik, mint az ő fiatalkorukban a gyerekek..


Inkább "divatos" legyen, mint divatjamúlt, vagy épp ikerruha.


Egyébként én ilyet ritkábban látok, errefelé idősebb anyukából van sokkal több.


Viszont én is vásárolok fastfashion boltokban, a gyerekrészlegeken nehéz nem szaggatott farmert találni, vagy épp nem divatos felnőttes kabátot.


Egy szinttel fentebbi kategóriában vannak a visszafogottan divatos a ruhák, gondolom akiket látsz nem engedhetik meg maguknak ezt a kategóriát, vagy csak szimplán nem ilyen az ízlésük.


Az én szüleim kényelemre mentek csak, utáltam. Visszanézve a fotókon az uncsitesóm, aki velem egykorú, százszor jobban mutar és mivel szinte együtt nőttünk fel, tudom, hogy csinosan is ugyanolyan gyerekkora volt, mint nekem.


Az én ronda ruháim drágák voltak, vigyázni kellett rájuk, mert bőr cipőnek nem szabadott lerugni az elejét, nem szakadhatott ki a menő mindenálló dzsekim, na meg ezek mindig több számmal nagyobbak voltak, mert majd belenövök.. az uncsitesóm kis gagyi, de lányos ruháit lehetett koszolni, hisz az anyja seperc alatt varrt egy harangruhát valami maradék anyagból, kötött egy masnit a derekára és kész is volt az elbűvölő királylány, aki ugyanúgy bunkert épített és átugrotta a patakot velünk.. és mielőtt féltékenynek tartanátok, én voltam a szebb gyerek, de ez nem látszik a képek/videók jelentős részén.


Én a gyerekemnek elsősorban(szerintem)csinos, másodsorban kényelmes ruhákat veszek. Egy két kényelmetlenebb darabja is van, azt addig kell kibírnia, amíg muszáj. Pl utálja az elmenős kesztyűjét, mert 5 ujjas, de ez illett a télikabáthoz és az overálhoz is egyszerre és így rendesen tudom fogni a kezét. Ha megyünk valahova a szabadban, rajta van, amúgy leveszi.


Kibírnak pár kevésbé kellemes percet azért, hogy mosolyogjanak rájuk és a szülőket örömmel töltse el a látványuk. Ez igazán megéri.

2018. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

8 "Kibírnak pár kevésbé kellemes percet azért, hogy mosolyogjanak rájuk és a szülőket örömmel töltse el a látványuk. Ez igazán megéri."



Kinek? Neked? Jézusom. Amúgy a szar ízlés nem jár korral.


Kérdezonek:


Ma ez divatos. Én is ezt látom, hogy


En általában szépen tisztán tartott, vasalt pamut ruhákban járatom a fiamat. Van sima kis farmerja ami nyúlós anyag és nem szakadt, vagy szaggatott... vannak aranyos pasis ingjei meg pólói és sorolhatnam. A kényelem a praktikussag nem zárja ki, hogy egy baba cuki legyen. Napi szinten gratulalnak azért mert aranyos és szép a babánk.

2018. aug. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom en még nem láttam 2 éves gyerekre szaggatott farmert....stb


Viszont a kényelem és a jó kinézet nem zárja ki egymást. Meg elég nehéz manapság nem divatos holmit venni, nem is feltétlen drágán. Játszótéren, otthon, oviban jogger van a fiamon. Nevezhetem mackónadrágnak, de nem az a tipikus mackóalsó, és teljesen kényelmes. Ha szebben kell öltöznie, akkor kap farmert, ami szűkített(mást amúgy sem nagyon lehet kapni), de nem szűk, kényelmes gumírozott anyag. Menő mintás póló és snapback sapka vagy mi az. Naná, mert masfajtát nem kaptam a meretében. Viszont célnak megfelel, nem süti a fejét a nap! Jól nez ki, vagány de abszolút nem kényelmetlen.. Ja és ha akar felőlem csúszdázhat is benne. Nem szakad el, max koszos lesz..

Pedig mi nem vagyunk se mai tinik, vagy fiatal felnőttek nem követem a divatot, sőt sok pénzünk sincs.. Nagyon nincs. De ha ruhat veszek akkor már olyat veszek ami az adott kereten belül még tetszik is!

2018. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!