Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Régi kisruhák eladása - hogyan?

Régi kisruhák eladása - hogyan?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Szeretném eladni a most 2 éves kisfiam kinőtt ruháit. (Kistesó nem lesz, a környezetünkben nem születik baba.)

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan szokás az ilyesmit csinálni?

Darabonként nem szeretnék vacakolni vele, átjáróházat sem szeretnék a lakásból csinálni. Akár egyben is el lehet adni az egészet? Vannak közöttük olyan rucik, amelyeket csak a kisfiam hordott, de 90%-uk turis, viszont jó minőségűek, vannak köztük márkásak is.


Köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 25. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Vatera vagy Jófogás. Lehet ruhacsomagokat is feltenni.
2018. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, én a facebookon több adok-veszek kismamás csoportba benne vagyok. Ott mimdenki eladja a számára felesleges holmikat már.

Vannak sokan akik akár csak te, nem szedik szét a ruhákat hanem egybe árulják x összegért. Kiírod a méretet, milyen tìpusuak, van e hibája stb...elpostázod vagy elmennek érte.

Ha van faced nézz utána, ott szerintem eltudod adni. :)

2018. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

És a csomag hogy működik? Méret (pl. 56-68-as rugik) vagy típus (pl. sok rugi a kezdetektől 1 éves korig)?

2018. aug. 25. 12:00
 4/8 anonim válasza:
18%

Te komolyan ennyire életképtelen vagy?

Nehezedre esik felmenni a posta.hu-ra és megnézni, hogy X kiló ruhát mennyiért postáznak?

2018. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén kérdezlek. Te megvennél olyat, amit előtte nem nézel át, fele nem tetszik, vagy mondjuk szülés előtt a 74-80as rugikat? Szerintem nem. A legnagyobb baromság szerintem így árulni, nagyon nagyon nehéz lesz egy nagy csomagként 0-2éves korig ömlesztett ruhákat eladni. Esetleg szedd szét 0-6hóig pl. bodyk, pólók, leggek, harisnyák külön-külön.
2018. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én méretenként adtam el, tehát 56-os csomag 62-,68 és így tovább, egy garnitúra csomagot olyan 4 ezer ft körüli áron kb 20 db ruha egy csomag.

Én se tudnám soha ezt a 300 ft/db- áras megoldást aztán elvisz egy db nadrágot és akkor még jönnek 5-en egy nap. Inkább olcsóbban adom csak vigyék, pedig mi még üzletből is vettük újonnan őket mindig.

2018. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyvarosban elek, nem szeretnek postazni. De koszi az "eletkeptelen" jelzot, eddig sose mondta ram senki. Sot.


Mindenkinek koszonom szepen a valaszokat!:)

2018. aug. 25. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
én ruhacsomagot nem érdekelnek mert lehet hogy csak 1 db tetszik belőle ,inkább egyenként veszem meg illetve én egyenként árulom gyerekeim ruháit .
2018. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!