A 4 évesem nem hajlandó nadrágot felvenni?

Figyelt kérdés
Ti is küzdöttetek/küzdötök hasonlóval?Eddig az volt a mániája, hogy csak pinket vett fel,néha sikerült rábeszélni,hogy legalább a nadrág vagy szoknya legyen más,hogy ne talpig rózsaszínban legyen.Viszont most egy ideje csak ruhát és szoknyát vesz fel.Az már csak hab a tortán ha rózsaszín és csillogós is az a ruhadarab.Mikor hideg van akkor mégse engedhetem így öltözni.Ma is például iszonyat fúj a szél,de ki akartam vinni a gyerekeket a levegőre.Valami trükk vagy tipp?
2018. szept. 2. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Adj alá vastag harisnyát vagy leggingset. Ma amúgy is 20 fok van, felénk legalábbis, nem gond a szoknya.Az enyém sem hord szívesen nadrágot, de hacsak nincs fogcsikorgató hideg, nem problémázom rajta.
2018. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Vastag harisnya. Vannak nagyon szép kord és farmer szoknyák, ruhák, az tökéletes télre is. A mai időjárással nem tudom, mi bajod van, nálunk 32 fok van.
2018. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Vannak ilyen korszakok, majd kinövi.

Nálunk fordítva volt. Se szoknya, se rózsaszín, se lila. Volt, hogy 6-8 boltot bejártunk, mire tálaltunk olyan kabátot vagy cipőt hajlandó volt hordani, mert szinte mindenben van legalább egy kis rózsaszín minta. Úgyhogy én szívesen cseréltem volna veled.

2018. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Igen most már látom hogy hideg nincs csak fúj a szél és esik.Inkább az a baj hogy oviba nem tudom mi lesz így majd télen.Harisnyával,leggingssel próbálkozom de még nem sikerült meggyőzni.Hátha találok valami csillogós harisnyát:D
2018. szept. 2. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Harisnya
2018. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk az ellenkezője van. Nem hajlando kisruhat és szoknyát felvenni. Gyuloli! Egyszerűen rosszul érzi benne magát. Hagyom, nadrágban jól érzi magát. Cserélnek veled. ;)
2018. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Vannak olyan jo meleg, vastag harisnyak, amik melegebbek siman, mint a nadragok. Avval nyugodtan adhatsz ra szoknyat. Thermo leggings is jo lehet, az is jo meleg telre is.
2018. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem hagyja felvenni, akkor hagyd egyelőre, még úgy sincs rossz idő. Ha hideg lesz és fázik a lába, úgyis engedni fogja legalább azt a harisnyát.
2018. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!