Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kakas babaruhat ha csak 2 nap...

Kakas babaruhat ha csak 2 nap mulva akarok mosni, hogyan aztassam be addig, hogy a kaka ne szaradjon ra?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Kakás ruhát nem tárolom napokig. Eleve minden nap mosok.
2018. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha annyira nem futja, hogy egy gyorsmosással kimosom akkor el gondolkoznék, kellett ez a gyerek.
2018. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel vanish-sel kimosom rögtön és szárad utána a fürdőben. Mosáskor dobom be a gépbe.
2018. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3-as. Gyorsan kimosom kézzel, aztán ha nem mosok, a fürdőben szárad. Ha megszáradt, be a szennyesbe.
2018. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, vanish szappannal kimosomom a foltot, megszárad a száríton. Aztán ha mosok baba ruhát akkor megy a gépbe.
2018. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

En is kimosom kezzel a foltot (folttisztitoval, vagy mososzerrel), siman vizzel oblitem es megszarad. A kovetkezo mosassal megy a gepbe.


En nem tarolnam napokig aztatovizben, de biztos, hogy egy-ket darab babaruhaval nem inditom el a mosogepet.

Es nem a penz miatt, hanem mert teljesen felesleges energia es vizpazarlas, ettol kornyezettudatosabb vagyok.

2018. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kakit kioblitem, a foltot bedorzsolom marhaepe szappannal amit rajta hagyok, majd így tarolom. Én a pelenka tároló vidorben, mert mosható pelenkat használok, de gondolom simán egy laborban is működik. Egy-két alkalommal fordult eddig elő, hogy a ruha foltos lett, de mindig gyönyörűen kijött belőle. Mosni a pelenkakkal mosom ilyenkor.
2018. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vanish folttisztito meg gyorsan ra, kimosom kezzel, megszarad es a kovetkezo mosassal kimosom
2018. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Én se mosok minden nap és nem azért mert nem telik rá. Kimosom csapban mosószappannal, fürdőben szárad mosásig, ha hamarabb megszárad megy a szennyesek közé.
2018. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel kiöblítem, megszárad és mikor mosok beteszem azt is. Ugyanezt teszem más foltos ruhákkal is.
2018. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!