Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hányas méretű bakancsot vennetek?

Hányas méretű bakancsot vennetek?

Figyelt kérdés
A kisfiam lába 22-es. Hányas bakancsot érdemes venni neki (sokat lesz kint), 22-est vagy inkább 23-ast? Akar fel évig is hordhat most bakancsot.
2018. szept. 25. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

23-ast vennék.

Vastag zokni, harisnya úgyis kell lassan, akkor meg bele kell férnie valahogy.

2018. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én mindig mérethelyes cipőt vettem.


Lehet, hogy hamar kinövi, de nem tesz jót a lábnak, így a gerincnek sem, főleg ilyen kis korban, a nagyobb cipő.

2018. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Nekem egyértelmű, hogy 22. Magadnak se veszel nagyobb cipőt.
2018. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy 22-es nem egzakt méret, hisz... tól-ig lábhosszal jó egy 22-es cipő.

Csak ha "mindjárt kinövi" státuszban hordja a 22-est, akkor vennék 23-ast.


Tavaly én is a nagyobbat vettem azzal, hogy úgyis gyorsan nő a lába. Erre jól kitoltam a gyerekkel, mert ugyanannak a márkának a télije nagyobb bth-val rendelkezett, mert eleve kalkuláltak a béléssel. Bőven elég lett volna a kisebb, mert az is nagyobb lett volna ugyanabban a méretben pár milivel az őszi cipőjénél.

(A kitolást úgy értem, hogy mivel még nem beszélt, nem tudta elmondani, hogy túl nagy, azért jár csúnyán)

2018. szept. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
23-ast vennék! A bakancs belső bundája miatt egy 22-nek felel meg. Szóval ha 22-esz veszel olyan mintha egy 21-es cipőt huznál a lábára
2018. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
UI: nem mindegyik fajta bakancs számol a belső bundával hogy ők eleve nagyobbra csinálják. Tapasztalat!
2018. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Én nem veszem még meg. Ki tudja nő-e addig a lába. Az a baj ha most megveszed a 22-eset kinőheti 1 hónap alatt, ha meg 23-ast veszel tuti nem nő a lába egy ideig. :D

Nagyobb cipőt nem adnék a gyerekre az ajánlottnál. Max 1 cm.. nem is kényelmes, nem is tesz jót.

2018. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó alkalmi vétel, 22-es, ezért gondolkodom rajta. Magamnak nem veszek eggyel nagyobbat, de az enyém nem is nő nyilván.
2018. szept. 25. 15:18
 9/10 piroska és a farkas ***** válasza:
53%
Hiába jó vétel ha most szétizzad benne a lába, télre meg kinövi...
2018. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a gyerekel megyek és fel probálom rá és ugy döntök.
2018. szept. 28. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!