Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Van más is rajtam kívül aki...

Van más is rajtam kívül aki Brendon után áttért babaszafarira?

Figyelt kérdés

Eddig mindent Brendonban néztem vásárolgattam.

De tulajdonképpen minden sokkal kedvezőbb áron van a szafariban és kb minden más bababoltban.

Pl elég drágán vettem kötött plédet Brendonban ahogy egy szimpla kifogóért is 4 ezret hagytam ott..

Most hogy kicsit takarékosabb akarok lenni pl Chicco termékek ez is most hiába akciós Brendonban mikor eleve olcsóbb szafariban.


2018. okt. 1. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ilyen még sosem fordult elö
2018. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor spórolnál csak igazán, ha tovább látnál a bababoltok kínálatán.
2018. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem "tértem át" hisz egyik boltnak sem vagyok elkötelezett tagja. Ott veszem meg az aktuális dolgot ahol épp olcsóbb vagy egyáltalán tartják. Mindkettőben vásárolok, meg más 5-6 babás helyen is.
2018. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Brendon, babaszafari, minimanó, ikea, általában ezeket nézem meg ha kell valami.
2018. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
A brendon egy fos, rendeltem pelenkazot, sérült volt, írtam nekik, napokba telt, mire kaptam egy újat, viszont akkor nem sérült jött, hanem egyenesen Törött, írtam nekik megint és nagynehezen vissza küldtek a pénzem...
2018. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Egyikben sem vásárolok. :D A szafariban vettem annó csak a mellszívóm mert valóban sokkal olcsóbb volt mint bárhol máshol (szerintem amúgy hiba volt az oldalon mert nagyon olcsó volt a menő márka terméke és 2 héttel a rendelésem után már duplaannyiba került pedig előtte sem volt akciós). A Brendonban eddig 1 db Sophie zsiráfot vettünk. 😂 Javarészt külföldi webshopokban vásárolok, ott még a Brendontól is drágábbak a dolgok de nekem a Mamas&Papason kívül itthon egyik bababolt kínálata sem tetszik az pedig szintén drágább a Brendonnál. Csakis a legújabb babadivat szerint vásárolok a kislányomnak és hiába olcsó valami, ha nem tetszik nem veszem meg inkább költök háromszor annyit.

Amúgy eléggé reklámszagú a kérdés de ha nem az akkor bocsi.

2018. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!