Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kisfiam 12hósan hordta a...

A kisfiam 12hósan hordta a 86os Pepcos rövidnadrágot most nyáron. Jővőre is jó lesz rá 24hósan?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint tegyem el. De a pólók tutti nem lesznek jók, akkor a rövidnadrág?
2018. okt. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elteszed és tavasszal előveszed, felpróbálja, ha jó, hordja, ha nem, nem.
2018. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom, hogy lenne illusztráció, hogy meddig ért neki, milyen bő volt rá...

Neked kéne látnod. És simán lehet, hogy anyósodnak jobb a szeme hozzá.


Egyébként 98 centi a lányom (3 éves), volt olyan 86-os nadrág, amit idén nyáron is hordott, meg 1 évesen is. Leggings is, rövid is.

1 évesen pufi baba volt, most meg vékony illetve a pelenka is lekerült.

2018. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te látod a szabását, de az "hótziher", hogy pelenka nélkül kánikulában még jó lesz. Nagy helyet nem foglalnak a szekrényben.
2018. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan mondhatod, hogy egy éves, meg két éves.
2018. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem rakom el a szezonális ruhákat, mert lehet, hogy jó lesz jövőre is. Most 2éves a lányom, most szedtem elő a tavalyi téli ruhákat és nagyon sok jó rá. Nadrágok nem, mert a száruk rövid, de a téli kabátok simán jók és van egy csomó hosszú ujjú felső is, ami jó rá, meg a tavaszi átmeneti kabátokat is tudja most hordani. Idén nyáron hordott olyan pólót, amit tavaly is. Egy évesen még pufibb volt, olyan kis hurkás, most meg sokat nyúlt.

Ne rakd messzire a ruhákat, simán lehet, hogy jó lesz jövőre.

2018. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak volt olyan rövidnadrágja, amit 3 szezonban is hordott, bár a 3.-ban csak itthon, esetleg pizsinek. Idén nyáron sokat vettem neki, mert elkoptak, de amúgy méretben jó lett volna még.
2018. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tedd el ,tavaszig nyárig és akkor ujra felprobálod rá ha jó rá hordjátok,ha nem akkor veszel újakat.én lányom ruháit így pakolom el ,tavaly 128 poloit,nadrágjait most is tudja hordani,pedig nőtt 5 cm azota.
2018. okt. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövidnadrágból és hisszabb fazonú pólóból még 80-as is van olyan, amit idén is hordott a 3 éves lányom. Vékony alkat, az igaz, de mivel a nadrágot nem tudja ugye hosszban kinőni, mert rövid, simán jó volt rá. 80-as leggingst is hordott most, igaz, már térdig érő fazonként, nem hosszúként, de derékban, combban tök jó volt rá. Szóval nem kizárt szerintem.
2018. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!