Ti hogyan öltöztetitek a babátok ősszel/télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok arra lennék kiváncsi hogy ti hogyan öltöztetitek a babátok ebben az időben? Első baba és első ősz/tél mert tavaszi baba volt. Mit adjak rá ?


Válaszokat előre is közönöm



2018. okt. 6. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

10 hónapos gyermekemet vagy polár vagy átmeneti overálba öltöztetem most ősszel. Alá harisnya és hosszú ujjú body. Ha elalszik a babakocsiban pléddel betakarom.

Ha hidegebb lesz, akkor téli overált kap.

2018. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négy hónapos kisfiamat ha viszem délelőtt 10 ig átmeneti overált adok rá,utánna már mostanában van olyan meleg az idő,hogy egy rövidd ujjú bady fölé kerül egy vékony pamut hosszú ujjú és ha 18-20 fokbab adok rá még egy cipzáras pulcsit meg egy vékony sapit plusz ugye egy nadrág. Ha 25 fok körül van nappal akkor szerintem elég egy rövid ujjú bady meg egy hosszú ujjú pamut póló.
2018. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos, hosszú ujjú body, hosszú nadrág, zokni, vékony sapka, ez az alap. Ha reggel indulunk valahova volt, hogy csak 5-6 fok volt, akkor őszi overáll és ha elaludt picit betakartam. Ha dél körül megyünk, akkor csak a bodyra egy kapucnis cipzáros pulcsi és max. a lábára dobok egy takarót. Harisnya még nem volt rajta. Szerintem felesleges túlöltöztetni, ma is 23 fok volt.
2018. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!