Milyen mosószerrel kell / lehet / érdemes mosni az újszülött babaruhákat?

Figyelt kérdés

A saját ruháinkhoz kapszulás Arielt használok.

A babaruhákhoz vettem babás öblítőt, de vajon mosószert is érdemes másikat használni?

Köszi előre is a válaszokat.


2018. okt. 16. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én normál Arielt/Persilt (port) használtam, a babamosószertől tejszagú maradt a ruha. Arra figyeltem, hogy ne maradjon benne a mosószer, így kétszer öblítettem, és a mai napig így csinálom. Valamilyen babás öblítőt szoktam venni. Nem volt gond a fiam bőrével sosem.
2018. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Perwoll+ Lenor Sensitiv.


Semmi baja nem lesz a babának tőle és a foltokat kiszedi rendesen.

2018. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sima Ariel vagy Ariel baby mosószer, vmi babàs öblítő (Frosch-t hasznàltam az elejèn).
2018. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

EGy újszülött baba igen sok érintkezésben van a ti ruháitokkal így ésszerü azt használni amit ti is használtok.


Öblítö felesleges plussz vegyszer.

2018. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ariel, tomi bébi mosószer, azt használtam, de szerintem kb. ugyanolyan, mint a sima, vettünk mosódiot is, az biztos nem káros, de nem hozza ki rendesen a foltot, öblítőt nem használnunk, főleg egy újszülöttnek felesleges vegyszer.
2018. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ariel Baby mosógélt, tökéletes volt és a nagyobb kiszerelést vagy fél évig használtuk, utána Lidl Lupilu Baby mosókapszulára váltottunk.
2018. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kapszula nagyon erős illatú


Van aki ugyanazzal mos


Én Ariel Baby-t használok

Szeretem az illatát..öblítőből sima lenort használok, fele annyit.. A mosószer illata érződik

2018. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapszulás Ariel és kevéske Lenor Sensitive, babák előtt is ezt használtam. Legtöbbször szárítógépet is használok, így szinte semmi illat nem marad.
2018. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persil vagy tomi szenzitivet használok, öblitőt nem. Egy újszülöttnek ilyenkor még az a legfontosabb hogy az anyja szagát érezze, ezért sem akarom hogy illatosak legyenek a ruhák.
2018. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes természetes tisztítókat használni, mert nagyon érzékeny az újszülött bőre. Én mosószodával mostam és ecettel öblítettem. Tökéletesen tiszta volt minden. Ha mindenképp mosószert szeretnél használni, legalább az öblítőt hagyd el, zavarhatja a babákat a mesterek illat.
2018. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!