Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Megéri még őszi overált venni?

Megéri még őszi overált venni?

Figyelt kérdés
Láttam az osztrák Lidl-ben jó áron őszi softshell overált, és azon gondolkozom megéri-e venni, vagy már nem. Téli overált mindenképp veszek, de ha mondjuk csak egy-két hétig hordaná az őszit, akkor nem venném meg. Ti hány fokban adtok téli overált a gyereketekre?

2018. okt. 26. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ha kocsival megyünk nem a télit adom majd a most 17 hetes lányomra


Nagyobb bajom hogy az 1 hónapja még lógós overálba belenőtt


1 hó alatt 5 cm-t


Nekem nemcsak a hőmérsékletzől függ, hanem nedves szeles időben jobban felöltöztetem

Őszi alá egyelőre a 9 fokban csak hagosnya +body megy

Ha jó lesz rá 5 fokig adok alá még pulcsit

Ha nem, akkor a télit adom rá kevesebb aláöltözéssel

2018. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mekkora a gyerek.

Egyébként a softshell overál valami fantasztikus találmány. Nem szakad ki, ha csúszik, mászik benne a gyerek. Sokkal szabadabb benne a mozgás, mint egy esőovedálban vagy egy téli pufiban. Lehet benne eső után is csúszdázni (az eső- vagy síoverálok tapadnak a nedves csúszdán, ez nem, de be nem ázik).

Általában a télit 0 fok alatt veszem elő.

2018. okt. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem Lidlben ilyen overált, még használatban van. Játszótérre, udvarra, biciklizéshez is nagyon jó, nincs kint a dereka, nem fúj át rajta a szél. Időjárástól függően rétegesen öltöztetek alá, rendesen tud mozogni benne. Még egy darabig használva lesz. Ja, meg tavasszal is rá tudod még adni.
2018. okt. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés eldőlt. Megyek és veszek is :-)
2018. okt. 27. 09:03
 5/9 A kérdező kommentje:
A gyerek 4 éves lesz karácsonykor.
2018. okt. 27. 09:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Hány fokig adjátok rá? Amíg téli overál nem kell?
2018. okt. 27. 09:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb. addig.

De volt már -5 fokban is rajta. Tavaly aldist kaptam, abban volt "szőrme" belül. A lidl kétfélét árul. Egy simát és egy polárost. Az utóbbi felel meg szerintem vastagságban az aldisnak. Most ilyet vettem a 3 évesnek.

2018. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na most megyek és megnézem. Igazából van neki 2 télikabátja. De az oviban szeretném leggingsbe és szoknyába is öltöztetni, ezért kell hogy valami védje a lábát is ha kimennek.
2018. okt. 27. 09:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor szőrméset veszek. Simát semmiképp
2018. okt. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!