Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mikor használtatok pólyát?

Ti mikor használtatok pólyát?

Figyelt kérdés

A kókuszos, háttámaszos, átlapolósra gondolok. Kórházba bevittétek? Otthon napközben vagy este abban volt? Etetéshez praktikus?

Már megvettem, hogy biztos abban hozom haza, de az autóüléses hordozóba nem tudom úgy betenni. És egyéb felhasználása étdekel 😁



2018. okt. 29. 06:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ajándékba kaptam. Nem etetettem abban, sőt, kézbe sem vettem vele, mert zavart, hogy nem érzem őt. Mégis csak most, 7 hónapos korában csomagoltam el, kb. 6 hónapos koráig napi szinten használatban volt. A kislányom születésétől kezdve szinte csak éjszaka volt az ágyában, egész nap kint volt/van velem/velünk a nappaliban (nappali konyha nálunk egyben van). A kanapén mindig azon feküdt, eleinte "átlapolva", de azt hamar kinőtte, majd szétterítve használtuk, aludt, játszott rajta. Volt játszószőnyege is, mindkettőt rengeteget használtuk, ez utóbbit még mindig szereti, bár már töredéke rajta a játékidő. Én nagyon örülök, hogy kaptam, a kistesónál is biztos használatban lesz.
2018. okt. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem

Nem láttam értelmét


Ha vendégek jönnek, arra jó

Abban tudják megfogni


Vagy bizonytalan szülők esetén


Aludni oldalt aludt 3 hetes koráig majd hason

Hátán simán kézben sem maradt meg

2018. okt. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Oszinten? Soha, nem is vettem.

De ha mar megvan, szoptatashoz , vagy az elso par hetben alvasido alatt is hasznalhatod, megadja a "kucko" erzest, amit a picik szeretnek.

2018. okt. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak az első 1-2 hétben. Könnyebb volt megfogni a babát.
2018. okt. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Már születéskor kinőttèk, így sosem használtuk. Sógornőm szoptatáskor használta.
2018. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem használtunk pólyát egyik gyerekemnél sem. Ők már nagyiskolások, akkoriban nem volt divat, lehet hogy azóta újra előjött?
2018. okt. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi használtuk, amíg ki nem nőtte. Szoptatáshoz mondjuk pont nem, de szint állandóan abban volt a kisfiam, nagyon szerette. Mi is jobban szerettük úgy kézbe venni, stabilabb volt. Én vittem a kórházba is, ott is mindig mondták a nővérek, milyen cukin mutat benne! :)
2018. okt. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmire. Elmondták a szülésfelkészítőn, hogy nem tesz jót a gyereknek, max koraszülött picibabáknál ilketve ikreknél ajánlott használni, mert könnyebb megfogni vele.
2018. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak abban volt hajlandó aludni a kislányom. Kókusz pólyában tettem be a kiságyba. Így hatalmasakat aludt 8-10 órákat, amikor a baba ágyneművel próbálkoztam, akkor meg el sem tudott aludni, mert mindig felébresztették a mozgásai.

Addig használtuk, amíg ki nem nőtte. Ez olyan 2-2,5 hónapos korában volt.

2018. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor alvásnál megpróbálom majd én is. Szülésfelkészítőn nem mondtak róla semmit, mutatták h ők plédbe csomagolják a babákat. Akkor gondolom a ez ellen se lenne kifogásuk. De én ezt a kókuszpólyát így baba nélkül nem látom olyan szorosnak,hogy rossz legyen neki.
2018. okt. 29. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!