Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha meglepetés az újszülött...

Ha meglepetés az újszülött neme, hol érdemes unisex ruhákat keresnem januári babának?

Figyelt kérdés
Csak a kezdő szetthez kellene pár darab, utána Úgyis vásárolnék nemének megfelelő ruhákat.
2018. nov. 2. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
H&M vagy bármelyik kifejezetten bababolt is árul sima fehér bodykat, rugikat, sapikat... stb. Egyébként meg a fiú részlegen több eséllyel találsz olyasmit, amin nincs masni vagy csillám :) de lánynak is elsüthető.
2018. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesoban is vannak, meg Hádában is érdemes körülnézni, én ott vettem pár tök jó unisex cuccot.
2018. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy pont az F&F cuccoknak! Ott jó árban is vannak a sok darabos sima fehér body szettek.
2018. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Őszintén a bodykkal vagyok legkevésbé bajban. A vastagabb ruhákra lenne ötletetek? Nadrág, pizsirugi, melegebb hosszuújjú, ilyesmi. F&F-ben nem igazán volt, amit mindkét nemnek eltudok képzelni. Konkrétan nem találok szimpla vastag téli sapit. H&M-et még megnézem. :) Imádom hogy meglepi lesz, de ilyenkor azért okoz némi fejtörést.
2018. nov. 2. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is fiú ruhák közt válogass. Nem kell mindennek fehérnek lennie, ott a zöld a sárga a piros a türkiz a barna a szürke stb.

De majd tapasztalod, kislányt rózsaszín babakocsiban, fülig habos babosba öltöztetve is tuti lesz vki aki megkérdezi: kisfiú?

Nemrég a fiamat nézték lánynak mert piros sapka volt rajta fekete macimintával. Ha egyébként is csak az első pár hétre kell meg tényleg mindegy. Egy jó overál mindent megold.

2018. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!