Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan tudnám felpörgetni a...

Hogyan tudnám felpörgetni a saját csoportomat, ami babaruhák, kiegészítők eladására szolgál?

Figyelt kérdés
Sajnos hely szűkében vagyok, sok ruhát már vittem a védőnőkhöz. Viszont vannak olyan ruhák, amiket nem is hordtunk, átnőttük. De ezeket nem szeretném elajándékozni. Nem adom őket drágán, de nem nagyon fogynak a ruhák. A nyári ruháknak most nincs szezonjuk, ezt aláírom, de nincs ötletem, hogyan lehetne kicsit felpörgetni az adás-vételt. Bizonyos értékű vásárlás esetén pl. ajándékot adok a ruha mellé, így fogy más is. Köszönöm a tanácsokat, sértő kommenteket nem kérek.
2018. nov. 17. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Bocs, de Dunát lehet vele rekeszteni.
2018. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok erre szakosodott Fb csoport van. Ott egyszerűbb.


Illetve szerintem csomagokban hatékonyabb eladni mint darabokban. Csomagban mehetnek jófogásra, vaterára is.

2018. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
attol függ mekkora ruhák baby ruhát nem lehet eladni,mert abbol tényleg sok van és ujjonan sem drágák,ovis méretetktől kezdve lehet eladni ,de inkább egyenként .és fb csoportokba.
2018. nov. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!