Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

Áprilisi babának milyen hálózsákot vegyünk?

A legtöbb ujjatlan, az jó? 2 togos vastagságú elég? Elöl patentos vagy oldalt zipzáros? 50/56-os vagy 62/68-as?

2018. nov. 28. 21:18  Privát üzenet  

A válaszok

Mivel max. 1 hónapot fogjátok használni (mivel a 2 tog már májusban is sok), elég az 56-os.

Elől patentos alatt mit értesz? A vállpánton? Kicsit nehezebb belerakni a gyereket és nyomhatja, ha hason alszik,

így inkább a körbecipzárost ajánlom.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. nov. 28. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondoltam. Amíg kicsik, nincs hőszabályzásuk, nem kell a vastagabb?

# 2/7Időpont 2018. nov. 28. 22:01 Privát üzenet

A nincs hőháztartásuk nem azt jelenti, hogy be kell dunsztolni őket. Főleg hogy az újszülöttekre a túlöltöztetés sokkal nagyobb veszélyt jelent, növeli a hirtelen bölcsőhalál kockázatát.

A 2 tog hálózsák 15-21 fokos szobahőmérsékleten ajánlatos. Májusban már fűtés nélkül is több szokott lenni.

[link]

# 3/7Időpont 2018. nov. 28. 22:09 Privát üzenet
Ja, amit linkeltél, szerintem nem praktikus. Hason alváshoz kényelmetlen. Előre pedig nem tudhatod, hogy hogy szeret majd aludni.

# 4/7Időpont 2018. nov. 28. 22:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor áprilisban miben aludjon? A takarót/plédet félek hogy magára húzza és megfullad.

# 5/7Időpont 2018. nov. 28. 22:16 Privát üzenet
Nem értem. Mkért kérded? Talán már áprilisban melegebb van nálatok 21 foknál? Akkor nyilván eleve vegyél vékonyabb zsákot. Még nyári muszlin is létezik.

# 6/7Időpont 2018. nov. 28. 22:47 Privát üzenet
Április elején született a babám, rövid ujjú bodyra egy pamut rugdalózót adtam rá, vékony pléddel takartam. Sokszor még ez is sok volt. Hálózsákot nem viseli el, pedig próbáltunk sokfélét.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. nov. 28. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Áprilisi babának miből, hány db ruhát vegyünk?
Honnan tudok kislánynak nyári vékony pamut halozsakot venni jó áron? Illetve hanyasat vegyek egy ujszulottnek, hogy később is ki tudjuk használni?
110-es méretű vastag hálózsákot honnan tudok venni?
Télre milyen hálózsákot ajánlotok? Hosszú ujjút vagy ujjatlant? Ujjatlan alá mennyire kell aláöltöztetni a babát?
Hol tudok olyan hálózsákot beszerezni, amit az egyévesem nem tud olyan könnyen levenni? :-)
Hol lehet extra meleg hálózsákot kapni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!