Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Apósom felőli orvos barátoktól...

Apósom felőli orvos barátoktól kaptunk egy kb 50kgos ruhacsomagot 0-3 éves korig tele ruhákkal. De én ezeket nem akarom ráadni a gyerekemre. Veszek neki újat és ezért leszid a párom meg a családom hogy költekezés Jogos?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Azt adsz a babádra, amit akarsz.
2018. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Jogos, majd a második gyereknél rájössz.
2018. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Mert mi bajod velük?
2018. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Persze vegyél te is


De rá fogsz jönni hogy időd, sem kedves nem lesz vásárolni a kicsinek, a ruhákat pedig rohamléptékben növi ki


Én örültem


Rengeteg nem volt rajta, vagy mert az időjárás abban az időben nem olyan volt vagy mert nem stílusom.

Másrészt volt amit nem vettem volna meg, mégis az lett a kényelmes neki...

2018. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem tetszenek

És nekem olyan használt szaguk van

2018. dec. 4. 21:39
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Kimosod. 50 kilóból meg már csak találsz 10 kilót, ami tetszik... Hidd el, teljesen felesleges csupa új ruhát venni egy babának.
2018. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Jogos! Ajándékozd el..
2018. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Nekem se tetszene, de mi egyetértünk ebben a férjemmel, így közös döntéssel el se fogadtuk volna. Nálatok itt a bibi.

(Egyébként nem vagyok nagy shopping csaj, magamnak szinte semmit, de a gyereknek mindig örömmel vásárolok. Most másodjára is így érzek. Nem veszek drágán, de szeretek válogatni.)

2018. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Énis kaptam 2 nagy doboz baba ruhát. Átválogattam kivettem belőle ami tetszett és ami megmaradt másfél doboz kisruha leadtam a családsegítő központba.

A párom teljesen elfogadta azt hogy azt adom rá a babára majd ami nekem is tetszik, másnak meg nem gondolom hogy bármiféle beleszólása lenne.

2018. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem teljesen mindegy mi van a gyerekem, úgyis kinövi. Pazarlásnak es feleslegesnek tartom hogy újakat akarsz venni. De szíved joga, nem lehet instara cuki fotókat feltölteni a megfelelő rucik nélkül :D
2018. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!