Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vásároltok másfél éves...

Hol vásároltok másfél éves gyereketeknek ruhát?

Figyelt kérdés

Bajaim:

Elég nagy a kisfiam, 13kg, és legtöbb helyen a "babás" méretek 92esig vannak, az meg már kezd kicsi lenni. E fölött nincs pattentos nyak, ülepes nadrág.


Pepco: 92es kicsi neki, e fölött nincs pattentos nyak, minőségileg játszósnak volt jó itthonra.

CundA: 92es baba méret kicsi lett, felette ami van méregdrága Disney, Mancsőrjáratos, Legos göncök, és amitől megőrülök: slimfit és skinny nadrágok...

HM: Innen volt eddig a legtöbb cuccunk, de minőségben agyamra megy. Általában rendelek, de hol lyukas, hol elszabott a kapott ruha, hamar kinyúlik.. Viszont 104ig van a baba méret.


Nextel máskor nagyon elégedett voltam régebben, de félek rendelni, nem tudom melyik nadrág bolyhos belül pl vagy hurkolt...

Mi van még? Ami jó áron, tűrhető minőség?


2019. jan. 3. 17:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Turiban néztem de azok meg el voltak szállva árban. (Háda)
2019. jan. 3. 17:06
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Lidl, aldi.
2019. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Pepco, lidl, baba-mama csoportok a fb-n...
2019. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zara , akciokban.
2019. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reserved. Szerintem jobb mint a H&M. Gyorsabban meg is jön. Rendelni szoktam
2019. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most rendeltem többmindent a Reservedből.

Tök jó akciók voltak, és nem csak 1-2 méret volt...

2019. jan. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!