Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 évesnek mennyire való Crocs...

2 évesnek mennyire való Crocs papucs?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak kezdetektől rendes (nem fast fashion) bőr gyerekcipőt vettem, mert lúdtalpas a család nagy része. Szeretnék neki egy papucsot, nagyon jókat mondanak a Crocs papucsokról, nekem is van, kényelmes, de vajon egy 2 éves lábára is megfelelő?
2019. jan. 6. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Egy hét nyaralásra, vízpartra oké. De hogy otthon mindig abban legyen, nem.
2019. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A kisfiam nyáron kapott ilyet, akkor volt 1,5 éves. Nekünk bevált, és szereti, mert egyedül is fel tudja venni.

Semmilyen benti cipőt vagy papucsot nem tűr el a lában, úgyhogy most bentre ilyet kapott.

2019. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó állandó használatra semmilyen papucs, benti lábbelinek inkább szandált keress vagy legyen vastag zokniban. Egyébként a Crocs nagyon praktikus srtandolni, homokozni, sarazni.
2019. jan. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan kell ami tartja a bokáját és a sarkát. Meg ugye eleve szupinalt ha ludtalpas. Strandra vagy néha az udvarra oké, de nem napias használatra.
2019. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon eltérőek a vélemények. Van, aki szerint a puhatalpú bőrcipőcskék a legjobbak otthonra, amik csillapítják a gerincet terhelő rázkódást, megtartják a bokát, sarkat, de nem merevek egyáltalán és a lehető legtermészetesebben mozdul bennük a láb, önsúlyuk pedig szinte nincs is. MÁs a kifjeezetten erősen tartó szandálokra esküsznek. A Crocs valóban kényelmes, de nem tart semmit. Nincs az ajánlások között semmiképpen.


Viszont. NÉgy gyerekem van, és tudom, hogy nem lehet minden gyerekre otthoni lábbelit adni, pedig széles skálát próbáltam ki én is. Ha az egyetlen másik opció az lenne, hogy otthon zokniban legyen a gyerek, akkor annál már jobb egy megfelelően illeszkedő Crocs is, ami ugyan nem felel meg az ortopédusok ajánlásának, de a sima zoknis lábhoz képest legalább a gerincről leveszi a terhelést.

2019. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekeseket írtok. Szupináltra nincs szükséges, de inkább maradunk bentre a szandinál és esetleg csak nyárra veszek neki Crocsot strandoláshoz.
2019. jan. 7. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még nem tesz jót a lábnak de abban a korban amikor már rendesen tudnak járni a gyerekek arkkor kifejezetten ajánlom
2023. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!