Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Más is tapasztalta már, hogy...

Más is tapasztalta már, hogy a Pepco-s gyerekruhák egy része pár használat után már bolyhos?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben ezt tapasztalom, viszont vannak olyanok is, amik hónapok után sem bolyhosak, de sajnos ebből van kevesebb. A KIK-ben vettem pár darab nadrágot, azokkal nincs ilyen gond.
2019. jan. 8. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert ilyen minőség :( Néhány próbadarab után én már nem vásárolok ott.
2019. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi pénzért magasabb minőséget adni kábé lehetetlen, az meg sajnos általános, hogy mindenütt romlik a minőség, a felsőbb kategóriákban is. Jómagam kizárólag melegítőnadrágokat és zoknit veszek ott néha, a többi szerintem már tényleg a hordhatatlanul silány kategória, bár a múltkor a 3 db-os gyerekzokni konkrétan 2 használat után szakadt szét, lyukadt ki,pedig már rég nem kúszik/mászik benne senki, a kisebb is kisiskolás. Én a H@M cuccok nagy részén vettem ugyanezt észre, pláne a nadrágjaikon (farmer kivétel,de pl, bársony, vászon nadrág már nagyon rossz). Már lassan én sem tudom hol lenne érdemes vásárolni, ami azért nem horror, de megbízható, a C&A is katasztrófa. A Vögele még mindig megbízható szerintem, de sajnos nincs a közelembe és van, amit muszáj próbálni, abban még nem csalódtam és árban is rendben vannak.
2019. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Én korábban mindig f&f és más tescós ruhákat vettem, meg h&m, c&a...Aztán egyre rosszabb lett a minőségük, a hm egyes kislány felsői pólói konkrétan minősíthetetlenek . 3 ezer körül vannak a tregingsek , cipzáros pulcsik és egyszerűen bolyhosodnak, színüket vesztik , hatalmas csalódás. C&A ból a body még mindig jó minőségű, már csak azt veszem ott, az f&f meg akcióban éri már csak meg, teljesen áron drága.

Felénk akciós tescós cucc szinte sosincs (amikor mások mutatják mit vettek az 50% os ruhás akcióban pl. akkor a mi városunkban kb semmit se kapni ...)

Így mostanság veszek pepcós ruhákat.

Most télen pl. vastag szőrös pulcsit, vastagabb tréninget, sapkát sálat , kesztyűt (nálunk állandó fogyóeszköz) ezekre tökéletesen megfelel a pepco, nem lehet ár tekintetben versenyezni vele.

Minőségre a bodyk rugik szerintem nem jók (azt nem is veszek ott) de egy szezonra a felsők, nadrágok, pláne 128 as méret felett- tökéletesen megfelel.

Eltenni, továbbadni meg úgysem tudom, de mint fentebb írtam, a más márkák ruháit sem mert kb ugyanúgy tönkremennek.

Arra hogy 3 téli hónap alatt két-három szett kesztyűt is eltüntet a kislányom -tökéletesen megteszi a pepco 300-400 ft -os kesztyűje.

Nem beszélve a változó igényekről (most ez a mesefigura a menő aztán már egy másik).

Meg is zavarodnék, ha a 4-5 ezer ft-os jégvarázsos vagy akármilyen pólóról, pulcsiról találná ki két hét múlva hogy ő azt már nem veszi fel.

2019. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nekem is bolyhosak lettek a nacik. Én úgy vagyok vele, árba szuper, úgyis gyorsan kinövi. Máshonnan is vásárolok neki, de otthonra teljesen jó a pepcos is.
2019. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi pénzért szerintem ne is várjon többet az ember.
2019. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Én mostanában c&A vásárolok 7 éves fiúra de eddig minden jó.

Pepcoban vettem neki kapucnis pulóvert és mosás után elengedte a varrást. De sapi, kesztyű sál mind onnan van mert eltűnnek :)

Igazi varázsló, hogy eltűnnek a sapkái

2019. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos én is ezt tapasztalom. Már nem is fogok ott venni szinte semmit max. ilyen itthoni nadrágot,amiben mászhat csúszhaz kedvére. Én rászoktam a Scamp ruháira. Magyar gyártó szerintem árban is korrekt eddig abban még nem csalódtam. Nincs nagyon sok féle színű termékük ez max. a hátránya. A gatyáit,amit kinőtt úgy raktam el,mint új korában. Most kéne még vennem egy két dolgot és bajban is vagyok hol lehet nem horror áron kapni melegebb nadrágot meg pulcsit,mert kéne még egy kettő. Ugyan olyat meg nem szeretnék még ami volt neki. Annyira gyorsan nő a fiam,hogy van amit egy hónap alatt kinő. 16 hós.
2019. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Bolyhos, mérethibás, kiszakad a patent, 65% poliészter. Nem is értem ennyi pénzért mit várnak az emberek, pont annyit kapnak amennyit fizettek: fost.
2019. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
akkor én leszek a kivétel. minden ruhát megnézek mondjuk, mielőtt megveszem, alaposan. 2-3 bodyval jártam úgy, hogy bolyhos lett, boholyporszívóval átmentem rajta és kész, olyan mint újkorában. én szeretem a pepcot
2019. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mint irtam, "Az utóbbi időben", tehát nem volt mindig így, pár hónapja tapasztalom. Igenis jó volt a minősége annak ellenére, hogy ennyibe kerül, és még mostanában is van pár olyan darab, ami jó.
2019. jan. 8. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!