Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel próbáljam meg kitisztítani?

Mivel próbáljam meg kitisztítani?

Figyelt kérdés

Kaptam egy nagyon szép babaágynemű szettet. Használt sajnos. Itt-ott sárga foltok vannak rajta.

Nagyon tetszik, és nem egy olcsó darab, így ha menthető, megmenteném, de nem tudom, mivel tisztítsam ki. Még nem vásároltam mosószereket, mert még babaruhánk is alig van pár (első baba). Sima babának való mosószerrel vajon kijön gépben? Vagy van valami extra tippetek rá?


2019. jan. 16. 10:04
 1/6 közepessüti65 ***** válasza:
100%
Szerintem 60 fokon kijön. Lehet csak anyatej. Bár az talán kijött volna már belőle.
2019. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fene tudja, hogy egyáltalán kimosva kaptam-e meg...
2019. jan. 16. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaepe szappan :) Nekem ez a csodaszerem.
2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a Vanish folttisztító szappant, elég hatékony. 60 fokos mosással kombinálva segíthet.
2019. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először mosd ki rendesen. Vanish, Sanitol, minden mehet.

Aztán ha kijött a folt, akkor egy rövid programon zavard le babaruhához használható mosószerrel, vagy csak egy kis ecettel. Így kijön a mosószer maradvány.

2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2019. jan. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!