Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért ciki, ha figurás gyerekr...

Miért ciki, ha figurás gyerekruhában van egy gyerek?

Figyelt kérdés

Sógornőm babát vár, és gondoltam örülnének pár jó állapotú babaruhának.

Erre jött a beszólás, hogy ő köszöni nem kér mikiegeres meg figurás ruhát.


(Tiszta normális C&A, és tescos, meg H&M ruhák)


2019. febr. 20. 19:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
85%
Hát nem tudom szerintem teljesen normális hát kisgyerek még a fiatal tiniknek is van ilyen pólójuk és az teljesen normális szerintem.persze minden szülő maga dönti el mit ad a gyerekére de nem igazán ertem ezt.
2019. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de biztos neki nem tetszik, van ilyen. Itt is láttam már kérdést, hogy anyuka szép, figura nélküli ruhát hol keressen, szóval nem vagyunk egyformák ahogy az ízlésünk sem. Más meg mindent felvásárol amin mickey egér van, mert neki meg az tetszik.
2019. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik neki, nem az izlese, es a gyereket nem olyanba szeretne oltoztetni.

Nekem sem tetszenek, soha egyetlen nem volt, babakent sem, kesobb sem, pedig mar 4 eves lesz a fiam.

2019. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szetintem nem ciki, de nekem nem tetszik, ezért nem hord ilyet a fiam. Egyelőre meg én választom a ruháit, ha nagyobb lesz úgyse lesz beleszólásom.
2019. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki

Csak nem stílusa


Én lányom sem hord olyat, mert nekem nem tetszik.

Majd ha akar olyat kap, de még kicsi ehhez (8 hós)

2019. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondta senki hogy ciki, a sógornőd sem.


Neki nem tetszik. Ennyi.

De lehet használt ruhát nem szeretne.

2019. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a micimackós babaruháktól kaptam lábrázást. Nem ciki, csak nagyon nem tetszett. Ne reagáld túl. A halálom, amikor valaki megsértődik, ha normálisan visszautasítják a kölcsönruhát.
2019. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az a baja hogy használt ruhát nem akar a gyerekre adni, és ezt a kifogást találta ki.

Meg neki más az ízlése, ezzel semmi probléma.

Én se akartam soha használt ruhát adni a gyerekre, szeretem kiválogatni a ruhákat én magam a gyerkőcnek.

2019. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de én se veszek soha figurás ruhát, mert nekem nem tetszik.
2019. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki, inkább egyéni ízlés dolga. Az én 5,5 éves kislányom szereti a Minnie-s, Elzás, hercegnős, állatos ruhákat, hordja is őket. Nem biztos, hogy mindenki odavan a mesefigurás holmikért. Ne vedd a lelkedre, szerintem, nem akart megsérteni.
2019. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!