Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen mosószert ajánlottok...

Milyen mosószert ajánlottok babaruhák mosására?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és kiszeretném mosni az eddig megvett ruháit. Melyik mosószert éri megvenni és hány fokon kell mosni őket?
2019. febr. 22. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ariel babyt vettem, 40 fokon mostam (mosom) a ruháit. Chicco öblítővel.
2019. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Szia, én Ariel baby-t használok öblítő nélkül, 40 fokon a színeset, 60 fokon a fehéret mosom és mindent vasalok.
2019. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Újszülöttnek mem jók az erőteljes illatok, nagyon érzékeny a szaglásuk. Én az öblítőt elhagynám.
2019. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első perctől Tomi baby mosógèllel mosok. Meg vagyok vele elègedve.


Ha kaki vagy hànyàs ment a ruhára,azt azonnal hideg vízzel kimostam,esetleg folyèkony szappannal. Ha megszàradt,ment a szennyesbe egy sima mosàsra is. Nem maradt soha foltos semmi.

2019. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És 40fokon mosok.
2019. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) és nektek van külön szennyestartó a baba ruháinak?
2019. febr. 22. 13:39
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szerintem higénikisabb külön rakni a baba szennyesét :)
2019. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Csak pici öblítőt használok hogy puhább legyen a ruha. Külön tárolom a szennyes ruháit. Ha kakis baleset történik azt én is kézzel azonnal kimosom,utánna megy a rendes mosásba.
2019. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi egy szennyestartoban tartottam a miénkkel, sőt az én pólóimat a babáéval együtt mostam, mert nem maradt meg az ágyában, aztán ha pólómat mellé raktam úgy az éjszakát lazán átalussza, napközben is az én pólómat morzsizza, gondolom mert az öblítő illatát velem párositja (?!)


Nem tudom, de érdekes mindenesetre :)


Én mindegyik mosószert kipróbáltam(Ariel,Persil, Csepke), végül a Tomi sensitivenél maradtam Chicco öblítővel, de am a Chicco mososzere is tök jó, nekem mindent kihoz a rucikból, pedig csak fél kupakot öntök, de nekem a Csepke is nagyon tetszett, Coccolino is jó


A lényeg hogy sensitive legyen

2019. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lidl Lupilu mosókapszulát használunk most, szinte semmi illata nincs de szépen tisztít és a baba bőrét sem bántja. Ezelőtt Ariel baby mosógélt használtunk, az is jó volt de én a gélt nem szerettem annyira.
2019. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!