Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szárítógép "Baby" fertőtlenítő...

Szárítógép "Baby" fertőtlenítő gőzprogramján szárított ruhákat ti kivasalnátok még pluszban?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem gyűrődnek, gyönyörű simán szedtem ki őket. A fertőtlenítés miatt kérdezem. Nincs még meg a baba, ez volt az első kör ruhamosásom. Akinek van szárítógépe, vasalta a babaruhákat külön?


Köszönöm a válaszokat!


2019. febr. 22. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Van szárítógépünk, nincs rajta baby program (parasztvakítás - a többi pamutprogram is ugyanolyan jó), nem vasalok. Egyébként is a fertőtlenítő lépést letudom a mosásnál, sanytol adalékkal.
2019. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek utánanézek, eddig nem használtam ilyesmit. Nem lustaságból nem akarok vasalni, de tudnék mit kezdeni magammal az arra fordított idő helyett.
2019. febr. 22. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Nincs baby program, de mindig vasalom a ruhákat szaritogepben való szárítás után is.
2019. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van baby program, de azon nem szárad meg. Sima napi programon szárítom. Nem vasalok semmit. Elsőre kivasaltam mindent,de amióta nem vasalok sokkal puhábbak a ruhák. (lehet csak be beszélem magamnak :D)
2019. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem vasaltam soha, 60 fokon mostam a ruhákat, régen kellett vasalni, mert akkor még nem tudott 60 fokon mosni a mosógép, nekem már a védőnő se említette a vasalást és a környezetemben se csinálta senki.
2019. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
60fok, vasalás soha. Utalok vasalni :-D ja es ha tehettem.napon szaradt a ruha...
2019. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk sem szárítja meg teljesen a babaprogram, a "szekrény száraz" programot használom.


Hidd el, hogy nem lesz időd vasalgatni, ha meglesz a baba és nem is fog érdekelni a dolog.


Kellemes babavárást kívánok!

2019. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mitől fertőtlenít?

A hőfoktól?

Ugyanazon a hőfokon megy az összes pamut program is.

Sehol nincs erre vonatkozó infó, így a gyártónak kellett írnom, mert egy csomó mindenem összement.

Azt írták, 55-65 fokon szárít.

Ehhez képest van vagy 16 programom, és gondolom van vagy 2-3 ami az alacsonyabb hőfokot használja.

Az összes többinél csak a program időtartama a változó, mivel semmi mást nem tud máshogy csinálni a gép, nem tudja a dobot máshogy forgatni.

Aztán ezeket a programokat elnevezték így vagy úgy, csak hogy hangzatos legyen, de amúgy nyugodtan lehetne a programok neve az is, hogy 1'20"", 1'30"", 1'40"".

2019. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!