Nórika 2000 kérdése:

Augusztusi babának milyen ruhákat vegyek?

Figyelt kérdés
Augusztus 11re vagyok kiírva de ha úgy vesszük azért még szeptemberben is jó idő szokott lenni szóval miből mennyit vegyek meg milyen méreteket ?? Sajnálom első baba és még tudatlan vagyok

2019. febr. 23. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Augusztus elején született a babám, szerintem az első két hónapban csak rövid újjú body ban volt, ha kicsit rosszabb volt az idő, rá adtam egy vékony rugdalózót. Szóval rövid bodyból, 56-osból nem baj ha van 5-6 darab
2019. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Bocsi véletlenül elküldtem. Rugiból szerintem nem kell sok, főleg ha veszel hosszú body+nadrág párosítás. Ezekből is 56ost.Én jobban szerettem a rugit, egyszerűbb, így alig használtam a nadrágokat.ősszel átmeneti overál ól már 62-es kellett és vastagabb ruhákból is 62-es.
2019. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elején hosszúban és rugiban volt


Júliusi


13-17 fok volt



Aztán szinte csak egy pelus

Rövid body

Úgy is izzadt, mert 38 fok lett,lakásban 28

2019. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2019. febr. 23. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis zokniból még vennék jó párat mert éjjel azért én a rövid bodyn kívül azt is húztam rá+vékony takaró(valamikor csak textilpelust terítettem rá) vékony sapiból is 56-osból kettőt vennék, pár rövid és egy-két hosszú body(56-os), 56-os talpas nadrág 2-3 db. Pólót, rövid nadrágot egyáltalán nem adtam babámra az első pár hónapban. 3-4 db rugdalózót. 56-os.Mondjuk 62-es méretből is szereznék már be mindenből pár darabot. Ki tudja mekkora baba lesz. 🙂
2019. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alapruhatára ugyanaz volt az augusztusi és a téli babámnak. ;)

Rövid body + hosszú pamut rugi. Elég sok mindkettőből, mivel sokat bukott. Elsőre 10-10-et vettünk, majd emeltük. 56-osból.

Kocsikabát, kardigán már 62-es volt. Átmeneti overál szintén 62-es.

2019. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem korai még bevásárolni? :)
2019. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

De még korai de szeretek mindent előre megvenni hogy a végére ne legyen sokdolog :)

2019. febr. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!