Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A pepcoban miért olyan olcsók...

A pepcoban miért olyan olcsók a gyerek ruhák? Jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Van ilyen is olyan is. Ki lehet fogni. Voltak bodyk és rugik amik összementek a szárítógépben, de voltak amiknek semmi baja nem lett.
2019. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Van ami jó minőségű... de pont ma reklamáltam mert vettem egy nadrágot és egy mintás vékonypulcsit a fimnak és sz.rt sem ér. A nadrág mintája egy 15 perces kiméletes gyors mosás után lejött. A pulcsinál pedig leitta magát gyümölcslével a gyerek és mikor le akartam törölni papírtörlővel jött vele a minta is. Tom&Jerry színes nagy minta volt a pulcsin és egy superman felirat a nadrágon.
2019. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Sztem kritikán aluli.
2019. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Nemrég vettem egy bodyt meg egy nacit én hülye mondom annyira olcsó hogy H amég szar akkor is jó lesz max feltörlőnek

Erre mindkettő lyukas..tényleg arra jó

2019. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Akkor maradok a h&m-nél😕

Abból ha egy darabot is agyon hordunk a sokadik mosás után sem bolyhosodik.

De végülis játszósnak pont jó akkor a pepcós ruci!

2019. febr. 25. 20:22
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell nézni, amit megveszel, van nagyon jó is, megtapogatod milyen az anyaga, a h and m jobb, de drágább is sokkal.
2019. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Fú, hát nekem csalódás a pepcos ruha. Kifogóval meg textilpelenkával nincs bajom, de ruhát nem vagyok hajlandó venni ott. Fiúra mondjuk nem is nagyon lehet normálisat, pláne nem babára. Akkor már kik. De a tesco és a h&m nem annyival drágább, hogy ne érje meg.
2019. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
A mi pepcos ruhaink vagy kinyultak, a bodyknak a patentnal elszakadt az anyaga, vagy ossze vissza csavarodott az ujja, hamar bolyhos lesz. Van 1 - 2 darab ami jo, de a tobbseg rossz minosegu. En a tescos ruhakat ajanlom, dragak de nagyon jo minoseg, vagy a h&m.
2019. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az a bajom velük, hogy borzalmasan elvannak szabva. Én inkább h&m, F&f és lupilu (Lidl) ruhákat vásárolok. Anyósom vesz mindig pepco-sat.
2019. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
H&m-ben valóban drágább, de nem olyan nagyon sokkal. Minősége kiváló.
2019. febr. 25. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!