Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy öltöztessem ebben az időben?

Hogy öltöztessem ebben az időben?

Figyelt kérdés
Első baba, decemberben született, így kicsit tanácstalan vagyok, hogy miben érezné jól magát. Eddig amíg ilyen 0-5 fokok voltak adtam rá: bodyt, rugdalózót, egy kis pulcsit, zoknit meg plüss overált, és sapkát. Itt nálunk pár naoja 10-15 fok van.
2019. febr. 27. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

Egy babát ugyan úgy kell öltöztetni, mint eddig tetted. A lényeg a rétegesség. Ahogy melegszik az idő, lehet vékonyabb pl. a sapka, a pléd amivel betakarod, Azt figyelembe kell venned, hogy ő nem mozog. Ha fázik, akkor hideg a keze.. de azt szokták mondani, hogy a nyakát kell nézni. Én ebben nem annyira hiszek. Mert magamból kiindulva, fáztam már úgy, hogy a nyakam meleg volt.

De a védőnő tanácsát is kikérheted! Az a munkája, hogy segítsen.

2019. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl öltözteted. Overált arra az öltözetre kell adni, amiben otthon is elvan. Októberi a lányom, 0-5 fokban így öltöztettem: hosszú ujjú body, nadrág/harisnya, plüss overál, téli sapka, bundazsák. 5-10 fokban bundazsák helyett vastag pléd, 10 fok felett téli sapka helyett vékonyabb sapi + overál kapucnija.
2019. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!