Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kislànyunk utàn nem sokàra...

Kislànyunk utàn nem sokàra jön a kistesò aki fiù lesz. Aminek természetesen nagyon nagyon örülünk, de valahogy nagyon bànt hogy a babaruhàkat nem tudjuk ùjra hasznàlni. Tudom hogy ez hülyeség de mégis bànt. Volt màr màs is igy?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy csomó cuccot direkt úgy választottunk, hogy uniszex legyen, csak pár nagyon csajos dolgot vettünk, így a java "újrahasznosítható". A baba cuccok szerintem nemtől függetlenül úgyis cukik, szóval itt mindegy volt, később meg amúgy is a személyisége dönti el mit vesz fel, így akkor meg már azért mindegy mert akkor már úgyis külön kell vásárolni.
2019. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En ezért vettem többségében használt, de jo állapotban levo ruhát, igy nem sajnalom hogy csak 2-3 hetig hordja a gyerek.
2019. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
mi is így vagyunk, ha nincs gondunk, csinálunk magunknak és pampogunk rajta
2019. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem a helyzeted. Még csak tervezzük a második babát, de unyanettől tartok. A lányunk az első unoka és ráadásul kislány, mindenki rajong érte. Születésekor és utána jó pár hónapig semleges ruhákat vettünk neki, de úgy fél éves kora körül kezdődött az, hogy mindenki előre megkérdezte a méretét és rengeteg gyönyörű, minőségi, nagyon lányos ruhát kap. Lassan 2 és fél éves, és mindent elteszek, hogy ha újra lányunk lesz majd, akkor használjuk, de egy fiú esetén nem tudom, mit kezdenék velük. Eladni apró pénzért lehet, és alig használt, márkás kis ruhák, kár lenne értük. Viszont nagyjából 6-7 hónapos korától túlnyomóan virágos, pillangós, fodros, lila, rózsaszín vagy fehér csipkés holmik, amiket egy fiúra nem adnék rá. Ha oda jutok, lesz min agyalni nekem is, szóval megértelek.
2019. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem extra pink csajos ruci baba korában ráadtam vagy ami semleges.
2019. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
70%
Ha nem tévedek, nem amiatt aggódsz, hogy ez így nem praktikus, hanem a kislányod ruháinak egy része érzelmi kötődéses, pozitív emlékeket őriz, ezért használnád szívesen azokat újra. Kisfiam van, most kistesónak hugicát szeretnénk inkább, így a kinőtt ruhákat én is sóhajtozva hajtogatom el, pedig fiús ruhát inkább lehet lányra adni, mint fordítva. A várandós hormonok időnként elég gonoszak: apróságokat úgy fel tudnak nagyítani benned, hogy úgy érzed, vége a világnak. Aztán nem. Eshet rosszul, de ha ez leülepszik benned, biztosan jóérzéssel fogsz babaruhákat nézegetni a kisfiadra. :)
2019. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat, igen utolsò, pontosan megfogalmaztad mire is gondolok 😊 És biztosan igazad van, a hormonok is sokat ràtesznek gondolom. Köszönöm amit ìrtàl.
2019. márc. 3. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En a ruhakat el szoktam ajandekozni, illetve odaadom karitativ szervezetnek, nekem ez segit lelkiekben :)
2019. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire lesz vigasztaló, de az én kislànyom pörgős szoknyàit előszeretettel hordja a 2 éves öccse 😀, jó, csak otthon... Egyébként én akkor döbbentem rà ruhaügyben a nagy vàltozàsra, mikor a szüléshez közeledve meglàttam a kiteregetett babaruhàkat: zöld, kék, traktoros, csíkos... De mindegy, bezsàkoltam a lànyruhàk javarészét, úgyis szerettünk volna 3. babàt is. Augusztusban születik. Fiú. 😀. Még szerencse, h azóta màr a fiúruhàk között is lettek a szívemnek nagyon kedves darabok.
2019. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvigasztaltam magam azal, hogy lehet újakat vásárolni :D
2019. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!