Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttre már érdemes...

Újszülöttre már érdemes szerintetek szoknyát adni, hogy csini legyen?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon cuki , csak nem praktikus (ahogy a kis egyberuha sem) mert feszt a nyakában köt ki :))
2019. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Egy újszülött minden, csak nem csini szoknyában a görbe lábaival.
2019. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

unokatestvérem csinált ilyet... már a születése előtt a gyereknek bevásárolt kismillió ruhát, ilyen fodor olyan fodor, tüll szoknya minden búbánat, aztán amikor megszületett a gyerek, akkor ő is rájött, hogy körülményes ... igy maradt a rugdalózóknál , és amikre egy vagyont költött azt 2-3 hét mulva alig birta eladni töredék áráért, mert nem álltak sorba ezekért a ruhákért, amik persze cukik , de egyáltalán nem kényelmes szerintem egy újszülöttnek.


ugyhogy a kérdésedre a válaszom, nem , nem adnék rá szoknyát.

2019. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Inkább adjatok rá olyan rugdalózót, amin körbe van egy kis fodor. Az is csinos, de sokkal praktikusabb és nem a nyakában köt ki az egész.
2019. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
létezik body tütüvel a derekán, vagy sima kisszoknyával is. azok jók, mert ugyanazt a praktikumot adja, mint a sima body. és újszülöttre is jó egy ilyen harisnyán kívülre. (mondjuk alá -harisnya alá- természetesen lenne még egy rövid ujjú body)
2019. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdemes. Fentebb leirták, hogy miert. Na meg, nem hiszem, hogy az első időkben az lesz a legfontosabb, hogy csini legyen, a babák általában nem szeretik az öltözéssel járó macerákat.

Amugy nagyon csini rugik vannak már, szerintem az is megfelelö.

2019. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Szànni való lesz, nem csini
2019. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy lánybabának jól áll a szoknya, de azért állandóan, csak úgy én sem adnék rá ilyet. Alkalmanként viszont lehet róla szó, ha mondjuk vendégek jönnek, vagy fotózáson vesz részt.
2019. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Sztem amig nem tud járni addig teljesen felesleges, nem praktikus, nem kenyelmes neki se.
2019. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szituáció függő. Fotózásra? Igen lehet, ott tényleg tud cuki lenni. Családi eseményre vagy ünnepre? Talán még ott is belefér, hisz max fél nap. A mindennapokra? Teljesen felesleges mert nagyon nem praktikus.

Pont ezért maximum 1-2 szettet érdemes venni ha nagyon ragaszkodsz hozzá, mert amúgy pénzkidobás.

2019. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!