Moshato pelenka!?

Figyelt kérdés
Nnagyon megtetszett a moshato pelenka, az AIO-t neztem ki,ami olyan,mint az eldobhatos! Mosis anyukak, ez a fajta pelus mennyire jo? Lehet csak ez az egy fajta hasznalatban? Mennyit kell majd beszereznem belole? Tenyleg csak ez a fajtaberdekel,tudnatok errol irni nekem? Koszonom!
2019. márc. 9. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, elonye, hogy egyben van a belso es a kulso, viszont elofordulhat, hogy igyis kell meg melle tenni nedvszivoreteget. Nagy hatranya, hogy nagyon lassan szarad. Ha van szaritogeped, es nem felted, az segithet, meg persze nyaron ki lehet tenni, de telen szaritogep nelkul csak azt hasznalni nagy keszlet kellene belole. En ennyit tudok rola.
2019. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag azt akarsz használni akkor nagyon sok kell belőle. Minden használat után mosni kell az egészet és lassan szárad. Ezért jó a csónakos vagy külső+ betét. Ilyenkor elég a betétet mosni (illetve a csónakot ha szennyeződött) a külsőt csak át kell törölni, fertőtleníteni és mehet vissza. Jó persze az AIO, de jobb egy vegyes csomag. Nekem pl külsők és zsebesek vannak. Zsebes inkább akkor van használva ha mama vagy apuka pelenkázza. Bár apuka jól boldogul a külsőkkel is.
2019. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!