Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

104 cm magas lánynak még jó lehet a 104-es H&M alkalmi ruha, vagy inkább 110-es már a mérete?

Nem szeretném, ha rövid lenne a szoknyája. Tapasztalatok érdekelnek. Pepcoból már 110-est hord a lányom.

márc. 14. 08:27  Privát üzenet  

A válaszok
Inkább 110est vennék. A fiam 122 centi és inkabb 128as rucikat kap.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont márc. 14. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ok, köszi!😊

# 2/8Időpont márc. 14. 08:33 Privát üzenet

A H&M kicsit nagyobb a beleírt méretnél.

Fiam 128-134-es ruhákat hord, de a H&M-ből simán jó a 122-128 neki.

A Decathlon meg pont az ellenkezője. Onnan mindig 2 számmal nagyobbat kell venni, hogy pont jó legyen.

Szóval nyugodtan megveheted, jó lesz.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont márc. 14. 08:36 Privát üzenet

Függ a testalkatától is. Az én lányom picit duci, ezért mindig egy kicsit nagyobbat kell venni.

Egyberészes ruhát vékonyabb kislányra is inkább eggyel nagyobbat vennék.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 14. 08:46 Privát üzenet
Lányom 98 centi és 104-est hord a h&m-es ruhákból.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 14. 09:16 Privát üzenet
A kisfiam 95 centi és már kinőtte a 98/104-es H&M-es pizsit és a 104-es melegítő épp hogy jó még. A H&M az utóbbi években nagyon megbízhatatlan lett, össze-vissza méretezés,hullámzó minőség...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 14. 11:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, a lányom vékony, de hosszú a dereka és a lába is. A ruha amit kinéztem megkötős, gumis derekú, így talán nem lesz széles. Inkább legyen nagy mint kicsi, majd belenő.

# 7/8Időpont márc. 14. 13:26 Privát üzenet
Attól függ probåljåtok fel ,lehet jó bår hm mėretezėse 2 szåmos 98-104 ,

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 15. 09:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol kaphatok alkalmi munkaval kereset utan hitelt, ha a fizetesem eleg magas?
Koszorúcskára vendégként milyen cipőt vegyek, ami nem magas?
Milyen alkalmi ruhát ajánlanátok 85 cm-es derékbőségű 180 cm magas hölgyre? Ami magyarországi üzletben elérhető
Miskolcon lenne szükségünk alkalmi gyerekfelügyeletre, de elég magas árat kaptunk, lenne más megoldás?
30-40 évkörüli partnert keresnék alkalmi kapcsolatra akár komolyabb is kisülhet belőle. én 24 vagyok.183 cm magas és 88 kiló jó humorú normális embernek tartom magam. Ha érdekel...
Alkalmi cipőt (márkát, esetleg konkrét cipőt) ajánlanátok magas lábfejű kislánynak (tehát balerinák kizárva) 29-30-as méretben?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!