Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 30+1-2 nap hetesen 1690gramm-r...

30+1-2 nap hetesen 1690gramm-ra saccolta a doki a babát. Szerintetek kb mekkorára lehetne számitani születési súlyban? Babaruhát szeretnék venni, el is kezdtem de nem tudom mekkorát igy félbe hagytam.

Figyelt kérdés
Eddig vettem pár olyat amire az van irva hogy 4 kilóig. Külföldön lakom itt nincsenek számozások hanem karikával jelölik. Van 3kg-ig (thiny baby), newborn 4 kilósig, meg 6 kilósig. Mennyi idő alatt nöheti ki a newborn 4-kilósig ruhát?
2019. márc. 20. 02:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A legkisebb fiamra emlekszem, hasonlo merete volt (28 hetesen 1300 gramm, 34 hetesen 2600 gramm) es 3900 grammra becsultek a szuletesi sulyt.

Kb korrekt volt a szamitas, mert tobb, mint ket hettel hamarabb inditani kellett a szulest es 3400 grammal szuletett.

Tiny baby-bol elore ne vegyel semmit, ha megis kell, mert korabban jon, akkor is tudsz venni, de nem valoszinu, hogy lesz ra szukseg.

Newborn-bol sem vettem en sokat, csak par darab body-t, 3 pamut rugdalozot plusz 1-2 szebb szettet pl korhazbol hazahozni. Ennyi kb eleg is volt, kozben mar raadtam az egyel nagyobb meretet is,

Szoval az ujszulott meretbol csak mitatoba vettem, hogy az elso fotokon jol alljon a ruha, mert eleinte magzatpozba osszehuzzak a kezuket, labukat, log rajtuk a ruha. :)

De az ujszulott ruhat kinotte hamar a fiam, 3 hetig hasznaltuk talan.

A 0-3 hos meretet se sokaig, 2 honaposan valtottunk nagyobbra.


En is kulfoldon elek, itt ugy van, hogy:

Tiny baby 50 cm-ig

Newborn/First size 56 cm-ig

0-3 honap 62 cm-ig

Es igy tovabb.

2019. márc. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Newborn, ami a magyar 56-os a legtöbb újszülöttre tökéletesen jó kezdetben.
2019. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!