Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nálatok is kibolyhosodnak a...

Nálatok is kibolyhosodnak a babaruhák? Melyik márkát ajánljátok ami egy kicsit tartósabb?

Figyelt kérdés
Mások eladják a babaruhákat én még abban sem vagyok biztos, hogy a következő gyerekre ráadom. Kímélő mosással mosom, mégis néhány használat után kibolyhosodnak, fakulnak. Melyek a jobb márkák, amik nektek beváltak és tartósabbak? Ti hol szoktatok vásárolni?
2019. márc. 31. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Same here 😩

Még a Calvin Klein meg a Zara is bolyhosodik, talán a H&M nem de amúgy minden másik igen pedig én is a bébiprogramon mosom és nem is gyakran mert több vagonnyi ruhája van.

2019. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szuper minőség: duns, george, next, reima, moomin ezeket ket gyerek után is el tudom adni
2019. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Next, George
2019. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a Next, Mexx, Marks&Spencer nem bolyhosodott. A Zarás daraboknál is csak 1-2-nél vettem észre.
2019. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
H&M és F&F
2019. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
F&f bolyhosodik nekem. Lupilu és h&m nem.
2019. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
George, H&M, Next és van ami az F&F-ből is jó.
2019. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Most attól, hogy bolyhos még simán rá lehet adni.


Egyébként mi is azt vettük észre, hogy az új pepco, tesco olcsó de gagyi minőség, pár mosás után rosszabbul néz ki, mint a sok gyereket megjárt minőségi használt gyerekruha.

2019. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
H&M, Next ezek nem bolyhosodtak. A Pepco az nagyon durván, pedig nagyon jópofa ruháikat vannak.
2019. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem bolyhosodnak ruhák ,míg kicsi voltak gyerekek akkor sem most nagyobbak de most sem pepcos sem f&f sem ,C&a,H&M pólók,ruhák,legginsek sem melegítő nadrágok szoktak de azokat ösztöl tavaszig hordja lányom ,
2019. ápr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!