Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák

A kérdés

Ki hol-hogyan tárolja a kinőtt baba ruhákat hogy később esetleg a kistesó is tudja használni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, ruha, tárolás, szekrény, doboz, szellőzés

ápr. 1. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok
Lefoliaztuk (ilyen porszivoval kiszivhato muanyag tarolotasakokba), de sajnos igyis nagy reszuk besargult, dohos lett. Gyonyoru babaruhak, nem tudjuk sajnos mar hasznalni :( De nalunk nedves az egyik fal.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 1. 21:16 Privát üzenet
Zárható szemeteszsákban a szekrényben. Nemrég kaptunk ismerőstől babaruhákat ilyen zsákokban újszülöttkortól, most 15 éves a gyerek tehát nem tegnap tették el és tökéletes állapotban vannak javarészt, 1-2 fürdőruhának elengedett a gumírozása.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 1. 21:47 Privát üzenet
Vakumzsakban, nálunk 1,5 év kész a nsgy és az ikrek között, a napokban kezdtem mosni a ruhákat, nem látszik rajtuk az állás, bár 1,5 év nem nsgy idő

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 1. 21:54 Privát üzenet
Mi zacskózunk + dobozolunk.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 1. 22:26 Privát üzenet
Ikeában vettünk nagy fedeles dobozokat. 3 évig voltak benne a ruhák,mikor kinyitottam ugyan olyan öblitő illatúak voltak mint amikor lezártuk. Pincében és padláson is tároltuk,mindent kibirt.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 1. 22:43 Privát üzenet
Nagy pelenkásdobozban a szekrényben. Csak azokat tettem el, amit tuti ráadnék a tesóra és jó állapotú. Meglátjuk milyenek lesznek egy év múlva.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 2. 07:41 Privát üzenet
Öcsém meg én közöttem egy év van, így amit mi kinőttünk az lett eltéve műanyag 100litetes hordóba ami légmentesen zárható, ha jól emlékszem levendula lett mellé téve kis vászon zsákokban..

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 7. 11:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most akkor a Dologélt hányszor lehet használni 1 nap? Étkezés előtt is be lehet kenni vele? Nem zsibbaszt? Nem fog félrenyelni a baba?
Lehet használni 6 hónaposnak Baba habfürdőt és sampont?
Progeszteron kremet csak orvos ajanlasaval lehet hasznalni? Volt olyan aki magatol kezdte el? Hogyan kell hasznalni? Es segitett valakinek?
Tejmentes diéta mellett milyen olajat lehet használni a baba ételeinek elkészítéséhez? (6 hós)
A kislanyom 8 hónapos de sajnos meghūlt. Lazas meg folyik az orra. Az orrsprayt hogy tudnám úgy használni hogy normálisan betudjam neki fújni?
Hány éves korig szokták általában használni a gyerekek a babakocsit, ez is lényeges lenne nekem babakocsi vásárlásánál?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babaruhák, gyermekruhák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!