Ki hol-hogyan tárolja a kinőtt baba ruhákat hogy később esetleg a kistesó is tudja használni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lefoliaztuk (ilyen porszivoval kiszivhato muanyag tarolotasakokba), de sajnos igyis nagy reszuk besargult, dohos lett. Gyonyoru babaruhak, nem tudjuk sajnos mar hasznalni :( De nalunk nedves az egyik fal.
2019. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zárható szemeteszsákban a szekrényben. Nemrég kaptunk ismerőstől babaruhákat ilyen zsákokban újszülöttkortól, most 15 éves a gyerek tehát nem tegnap tették el és tökéletes állapotban vannak javarészt, 1-2 fürdőruhának elengedett a gumírozása.
2019. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vakumzsakban, nálunk 1,5 év kész a nsgy és az ikrek között, a napokban kezdtem mosni a ruhákat, nem látszik rajtuk az állás, bár 1,5 év nem nsgy idő
2019. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi zacskózunk + dobozolunk.
2019. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ikeában vettünk nagy fedeles dobozokat. 3 évig voltak benne a ruhák,mikor kinyitottam ugyan olyan öblitő illatúak voltak mint amikor lezártuk. Pincében és padláson is tároltuk,mindent kibirt.
2019. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy pelenkásdobozban a szekrényben. Csak azokat tettem el, amit tuti ráadnék a tesóra és jó állapotú. Meglátjuk milyenek lesznek egy év múlva.
2019. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Öcsém meg én közöttem egy év van, így amit mi kinőttünk az lett eltéve műanyag 100litetes hordóba ami légmentesen zárható, ha jól emlékszem levendula lett mellé téve kis vászon zsákokban..
2019. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!