Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nyitott vagy zárt orrú szandál...

Nyitott vagy zárt orrú szandált vennétek két éves kislánynak? A nyitott orrúban mennyire biztonságos a kismotor?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nyuszi mocihoz inkabb zárt elejűt a nyitottba állandóan belefog neki menni valami kavics stb....
2019. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyitott orrúban piszok gyorsan megtanulja, hogy ne húzza a lábát. Ez az előnye. Amikor a 2 cipő orrát is 2 hét alatt szétnyúzta a fiam, szerencsére jött a jó idő, így mezítláb engedtem motorozni. Gonosz anya. Soha többet nem volt cipő-gondunk.
2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nyitottja volt 2 évesen. A zárt már egy melegebb tavaszi napon is rettenet meleg.

Zárt alatt ilyet értek:

[link]

Ilyen volt az első cipője, de soha többet.

2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem a motor miatt, hanem mert én is utálok nyitott orrúban menni. Kertes házban élünk, földúton megyünk ki, egy kisebb homokozót meg lehetne tölteni a cipőinkből.
2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Mindig zártat vettem neki
2019. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zárt szandija volt tavaly és idén is az lesz.
2019. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!