Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mikor vette meg a babának?

Ki mikor vette meg a babának?

Figyelt kérdés

Hány hetesen kezdtétek megvenni a baba dolgait.?

Pl: pólya,rugdalozok, body, kiságyba valo ágynemű.



2019. ápr. 23. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

30 hetes vagyok,nekünk már minden megvan kb 1 hónapja.Bármi előfordulhat,kicsit én megijedtem mikor az ismerősi körömben többen jóval korábban szültek meg. Igaz,ne fessük az ördögöt a falra de jobb a nyugodtság.

Amúgy kb 20 hetesen kezdtem el vásárolgatni mindig valami apróságot.

2019. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pólya és ágynemű felesleges, utóbbi konkrétan életveszélyes. Egyébként az elsőnek 12 hetesen kezdtünk venni ezt-azt, 20 hetesen egy körben a nagy dolgokat (ágy, babakocsi, hordozó, komód, stb), 30 hetesen kész volt a szovája is. A másodiknak is 12 hetesen vettem 1-2 ruhát, illetve a nagy kapott új bútorokat, hogy megörökölhesse a kicsi a babaágyat, pelenkázót, stb. 😊
2019. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

18. héten vettünk babakocsit, mert szembejött egy jó ajánlat, de egyébként apránként vásárolunk, nem izguljuk túl. 30 hetes vagyok és pl babaruhát kb nem is vettünk még és a babaszoba is csak félkész.

Az eredeti terv az, hogy a 34. hétig rendezzük el a babás dolgokat, de nem fogunk a kardunkba dőlni ha csúszás lesz, hiszen minden pótolható utólag is.

Amúgy pólyát és ágyneműt nem tervezek venni. Első baba ugyan, de gyerekápoló vagyok, elég határozott elképzeléseim vannak arról, hogy mi az ami tök felesleges.

2019. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Miért tartjátok feleslegesnek az ágyneműt? Mert most agyalok,hogy veszek de sokan ellene vannak,így elgondolkoztam én is.Helyette mit használtok majd? :)
2019. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepedő kell a matracra, 1-2 pokróc legyen és hálózsák, ha elviseli. A paplanba belefullad, a párna pedig a nyakának tesz rosszat.
2019. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom!akkor nem veszek köszönöm a tanácsot
2019. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi folyamatosan vettünk valamit 33 hetes vagyok szerintem minden megvan.Ágyneműt anyósom vett későbbre jó lesz pólyát nem vettem.
2019. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!