Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan kellene csinalni? Ti,...

Hogyan kellene csinalni? Ti, ha csinaltatok, hogyan?

Figyelt kérdés

Amely ruhakat mar kinott a gyermekem, azokat szeretnem betenni dobozba, abba az atlaszto muanyagba, amit le lehet zarni. Mit tegyek, hogy ne dohosodjanak be, esetleg ne peneszedjenek meg az evek alatt? Par ev mulva szeretnenk 2. Babat, ezert szeretnem elrakni. Egyenlore ugy erzem, hogy nem vennek neki ujakat, nyilvan nem tudni milyen neme lesz, de azert megtartanam. Ti hogy csinaltatok?

Felek elfelejtenem sokszor kinyitni, hogy kiszellozzenek, ezert gondoltam, hogy tennek bele valamit, ami kicsit visszafogja a peneszesedest.


2019. máj. 1. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi csak sima nagy zsakokba tettük (egyszerű fekete kukászsák, majd fel a padlásra), és 7 evvel később bontottuk ki a kistesónál. Semmi bajuk :) Kimostuk és kivasaltuk őket, tiszta finom illatúak.
2019. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nedves, penészes lakásban laktok akkor miért dohosodna be?

Az enyémek 10 évet álltak sima nejlon szatyorban a szekrény aljában, amikor kivettem semmi bajuk nem volt még csak “szekrény szagúak” sem lettek

2019. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag fedeles dobozba (ikea) tettük a holmikat. 3 évig voltak benne hol a pincében hol a padláson. Kinyitottam, ugyan olyan öblitőszagúak voktak a ruhák mint mikor eltettem. Meg is lepődtem mert erre nem számitottam. Ha szárazon teszed el a ruhákat, és jól lezárod, nem lesz dohos.
2019. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vákuumzsákba raktuk, semmi bajuk nem lett 4 év alatt, még a friss illat is megmaradt
2019. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Magyon koszonom a valaszokat :)
2019. máj. 1. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima pelenkás dobozba majd a szekrénybe tettem. Semmi bajuk. Ahol nincs dohosodás ott bármibe rakod nem lesz dohos.
2019. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vakumzsakba tettük, bár nekünk nem állt sokat, 1,5 év van a nagy és az ikrek között
2019. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyen IKEAs dobozba pakoltam el mindent. 1-2ev alatt sárga foltok lettek a fehér ruhakon.majsnem sokkot kaptam, de kijott vanisshel. Nem penészes a ház, nem is penész volt ez. Mert semmi szaga nem volt, öblítő illat maradt. :)
2019. máj. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ikeás dobozba tartom kinött ruhákat illetve azokat is amiknek ép nincs szezonja és semmi bajuk sincs ruháknak.
2019. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, nalunk hajlamos a fal a peneszre .. lehet marad a vakum zsak, az a tuti :) koszi a tapssztalatokat!
2019. máj. 2. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!